{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mieszkanie Mandy
Autor Wiadomość

Mandy 

Imię i nazwisko: Amanda Marshall
Pseudonim: Mandy
Zdolności: telepatia, empatia, znikanie
Wysłany: Pon 08 Sty, 2018 01:03   

Zacisnęła lekko wargi. Nie do końca wierzyła w ludzką dobroć. Zbyt często ludzie w jej najbliższym otoczeniu byli po prostu dwulicowi, chcący wykorzystać ją, jej słabe strony, czasem pieniądze. A przynajmniej tak jej się wydawało. Dlatego w swoje najbliższe otoczenie wpuszczała stosunkowo niewielu, a całą resztą się bawiła, pozwalając sobie na zbyt wiele.
Nie powiedziała tego na głos. To zostało wyłącznie w jej głowie. Nie chciała niszczyć wyobrażenia mężczyzny o idealnym świecie. Przynajmniej na razie. Miała inne plany. Jak przysłuchiwanie się jego myślom.
Zastanawiała się czy Mick może robił to specjalnie, czy po prostu zapominał o jej mocach i nie myśląc o tym... Po prostu myślał? Chociaż brzmi to jak masło maślane, po prostu chciała wiedzieć. Może nie był to dla niej problem, ba, to mogło być nawet dość zabawne. Skrępowanie takiego miśka jak Mick? I to tak łatwo? Bajka!
- Znalazłeś już więc coś z tego? Czy za każdym razem kiedy wsiadasz na pakę kolejnego pickupa zaczynasz przygodę na nowo? Wiesz, zdaję sobie sprawę, że w trakcie każdej takiej przejażdżki nie czujesz tego wszystkiego, to oczywiste, ale chodzi mi po prostu... Ile jeszcze chcesz zobaczyć? Wydaje mi się po prostu że dużo rzeczy można w sobie odkryć siedząc też w jednym miejscu. Ale może tak mi się tylko wydaje? - wzruszyła ramionami i przymknęła nieco powieki przechylając głowę.

"Primavera" by Sandro Botticelli

Smoke Boy 

Imię i nazwisko: Mick Hudson
Pseudonim: Musician, Smoke Boy, Imitator
Data urodzenia/Wiek: 4 maja 1984 / 29
Zdolności: Naśladownictwo dźwięków. Teleportacja poprzez dym. Kontrola i wytwarzanie feromonów.
Znaki szczególne: Szeroki, wiecznie obecny na jego twarzy uśmiech. No i gitara na plecach.
Urazy: Roztocza.
Wysłany: Sob 13 Sty, 2018 19:20   

- Wiesz, jedyne co do tej pory odkryłem to to, jak bardzo człowiek może być głodny - odpowiedział swobodnie, wsuwając dłoń w swoje włosy i od tyłu je przeczesując - No dobra, nie tylko to. Widziałem, jak ludzi potrafią sobie pomagać, jak dobro sprawia cuda. Wiem, brzmię nieco jak nawiedzony rekolekcjonista, ale taka prawda.
Fakt, mógł sprawiać wrażenie dość dziwnej osoby kiedy mówił takie rzeczy. To pasowało bardziej do kaznodziei niż do kogoś tak wyglądającego jak on, niemniej tak właśnie teraz się czuł, tak czuł się też kiedy widział co potrafią robić pozytywnie nastawieni do innych ludzie. Pewnie, wpływ na to miał też ksiądz Hood, o którym mimo woli pomyślał, ale on był tak wychowany - na niepoprawnego optymistę. Jego moc dodatkowo działała, przynajmniej jak na razie, pozytywnie na otoczenie, pośrednio zmuszając ich do udzielania pomocy, gdy o nią prosił lub ofiarowania mu jej. Tak jak na przykład Mandy, chociaż w jej przypadku nie był pewien, czy to jej inicjatywa, czy jego moc.
- Po prostu... Świat jest wielki, chciałbym zobaczyć go jak najwięcej. Ale obecnie mam dość, muszę opanować to wszystko - wyciągnął dłoń, która poprzednio zmieniła się w dym - bo inaczej zrobię i sobie i innym coś złego.

Odpowiedz do tematu