{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nieużywane nadbrzeże portowe
Autor Wiadomość

Sunshine 

Imię i nazwisko: Blanka Lara McAlan
Pseudonim: Sunshine
Data urodzenia/Wiek: 14 marca 1993 / 20 lat
Zdolności: Konwersja energii, manipulacja światłem
Wysłany: Sob 13 Sty, 2018 22:07   

Pokręciła troche nosem, zmarszczyła brwi. To nie było już takie łatwe pytanie! Nie mogła odpowiedzieć tak... Ogólnie! A to było bardziej skomplikowane niż by się mogło wydawać!
- Siedzenie w ławkach też się zdarza. Ale wydaje mi się, że to też zależy od umiejętności? Wiesz, jakby, od rodzaju? Ale są też ćwiczenia takie bardziej praktyczne. Ale to zależy, no. Jeśli któryś z nauczycieli uzna, że bieganie po boisku pomoże ci rozwinąć umiejętności, to tak będzie. A jeśli będziesz musiał utrzymać iluzje w okolicznościach, które nie będą sprzyjające to i na to się znajdzie sposób. Wiesz, przekraczanie granic czy coś. Na każdego jest inny sposób. Zwłaszcza, że każdy się różni pod tym względem. - nie znała zbyt wielu mutantów spoza Instytutem, a i w samej szkole raczej niezbyt często się trafiało, by umiejętności się powtarzały. Może i było kilka takich, ale właśnie - kilka. A każdy mógł mieć zupełnie inny sposób na opanowanie swoich mocy.
- Co? Pewnie jakieś papierki będziesz musiał podpisać, tak myślę, ale cała reszta... Chyba nie będzie potrzebna. - kiwnęła głową. Fałszywy dowód? Po co mu taki?
Po tych wszystkich pytaniach zdała sobie sprawę jak słabym rekruterem była. I jak niewiele wiedziała. Poza tym zapomniała już jak wyglądały jej początki w szkole. A i sytuacja dostania się pod skrzydła Xaviera i reszty była inna.
- O! Ale jeśli ci się nie spodoba, albo będziesz się z nami czuł jakoś nie tego to nikt nie będzie robił problemów jeśli będziesz chciał odejść... - ostatnie słowa powiedziała już troche ciszej. Nie po to starała się go zachęcić żeby później pozwolić mu odejść. Ale nie wykluczone, że jeśli nawet inni nie będą robić problemu przy ewentualnym odejściu chłopaka, to ona go zrobi. Tak. Plan idealny!

Alex Rossa 

Na drugie mam Obelix

Imię i nazwisko: Alex Rossa
Pseudonim: brak
Data urodzenia/Wiek: 02.06.1994 / 19 lat
Zdolności: manipulacja powietrzem | tworzenie iluzji | generacja pola siłowego
Wysłany: Sob 20 Sty, 2018 15:07   

Westchnął zrezygnowany. Wyglądało na to, że, jak zwykle, najpewniejsze informacje zdobędzie jedynie u źródła. Tylko, cholera, naprawdę nie chciał jechać w nieznane z osoba, którą widzi drugi raz w życiu. Zwłaszcza, że był niemal pewien, że dziewczyna coś ukrywa i wcale nie chodzi tu o jakąś pierdołę.
- Nie masz zbytniej wprawy ani w rekrutacji, ani w oszukiwaniu, prawda? - Uśmiechnął się szeroko. Może tym wybije ją trochę z rytmu i coś jej się wymsknie. Warto próbować.
- Tak właściwie, ty wiesz nieco o moich zdolnościach. Teraz ja chciałbym wiedzieć jakie są twoje - zaproponował. Wątpił, by taka drobna osóbka miała w zwyczaju wysadzać w powietrze pół miasta, więc nie powinna mieć problemu z wykonaniem małego pokazu. - A potem możemy podjechać do tej szkoły, bo tam pewniej powiedzą mi więcej, tylko... - znużył głos do szeptu - da się tam dotrzeć bez tej wariatki?

Theme
Strój na Galę

Sunshine 

Imię i nazwisko: Blanka Lara McAlan
Pseudonim: Sunshine
Data urodzenia/Wiek: 14 marca 1993 / 20 lat
Zdolności: Konwersja energii, manipulacja światłem
Wysłany: Sob 20 Sty, 2018 22:30   

- A powinnam mieć? Znaczy, pewnie, że powinnam, ale prawdę mówiąc jesteś drugą osobą, którą chciałabym wkręcić do szkoły, z tym że ta pierwsza nie zadawała zbyt wielu pytań. Więc wiesz... Raczej nie miałam na kim ćwiczyć. I nie miałam czasu się przygotować! Więc mam usprawiedliwienie! - co jak co, ale nie przeszłą żadnego szkolenia, które miało jej ułatwić takie zadanie. W czasie, kiedy Xavier zezwolił jej na rekrutacje nowych uczniów nie przedstawił konkretów, które miałaby przedstawiać potencjalnym kandydatom ani nie wspomniał nic o postawie jaką powinna prezentować w takiej sytuacji. Chyba po prostu liczył, że jej charyzma wystarczy. Chyba.
- Wiem nieco. Więc nieco się dowiesz - wystawiła język. Ale skinęła ostatecznie głową na pytanie chłopaka.
- Da się. Ale sam tam nie trafisz. Albo i trafisz, ale troche się namęczysz. Ale da się. Więc cię zabiorę - uśmiechnęła się szeroko. Sukces! Nawet jeśli nie zostanie w szkole, to przynajmniej go tam zabierze, a to już jakieś osiągnięcie, nie?
- Moje umiejętności są związane z energią słoneczną. Moja skóra jest troche jak takie wiesz, panele słoneczne. Czasem przydatne. Zwłaszcza jak pada mi bateria w telefonie. Tylko łatwo przesadzić. Nie umiem kontrolować ilości przekazywanej energii - uniosła dłonie, na których miała rękawiczki - dlatego żeby przypadkiem nie wysłać kogoś na OIOM noszę to. Powiedzmy, że dzięki temu jest mniejsze prawdopodobieństwo, że kogoś dotknę, chociaż wystarczy, że ktoś dotknie odsłonięty kawałek skóry no i wiesz... Jestem jak akumulator czy... Coś tam - wzruszyła ramionami. Nie przepadała za mówieniem o swoich umiejętnościach, a demonstracji wolała uniknąć. Przynajmniej jeśli chodziło o konkretnie tą umiejętność. Przy okazji Alex mógł uznać to za przestrogę, by wiedzieć, żeby przypadkiem jej nie dotykać gdzie nie trzeba. No, chyba że chciał oberwać. I to nie tylko w twarz.

Alex Rossa 

Na drugie mam Obelix

Imię i nazwisko: Alex Rossa
Pseudonim: brak
Data urodzenia/Wiek: 02.06.1994 / 19 lat
Zdolności: manipulacja powietrzem | tworzenie iluzji | generacja pola siłowego
Wysłany: Pią 26 Sty, 2018 22:35   

- Wiesz co, nie. Tak jest nawet ciekawiej kiedy rekruter nie ma pojęcia co robi - zażartował. - I nie powinnaś usprawiedliwiać przed potencjalnym "rekrutem" swojego nieprzygotowania, tylko iść w zaparte choćby nie wiem co. - No, skoro nie miała szkolenia, to teraz będzie mieć kurs przyspieszony by Alex. W jakimkolwiek tego słowa znaczeniu.
No dobra, jednak mogła wysadzić pół miasta. Poniekąd interesujące z jego punktu widzenia. I jakoś teraz odczuwał przemożną chęć sprawdzenia, czy Blanka faktycznie może go kopnąć prądem. Jedynym, co go powstrzymywało była perspektywa nagłego zgonu, a to nie mieściło się w jego planach na przyszłość, a przynajmniej na najbliższe dwadzieścia lat.
- No dobra, czyli muszę ci uwierzyć na słowo. - Westchnął teatralnie, zaraz potem lekko się uśmiechając. Pocieszna była z niej osóbka.
- Możemy więc ruszać? - spytał. Wprawdzie nigdzie mu się nie spieszyło, ale coś czuł, że jeśli nie popchnie dziewczyny we właściwym kierunku, to nic z tego nie wyjdzie. Naprawdę nie miała wprawy w rekrutacji, oj nie. Więc bezpardonowo chwycił ją za rękę i pociągnął w stronę zejścia z nabrzeża.

zt/ na podjazd Łysego razem z Sunny

Theme
Strój na Galę

Odpowiedz do tematu