{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Chiny - Xinyu - Kompleks więzienny Dadong
Autor Wiadomość

Blink 

Imię i nazwisko: Clarice Ferguson
Pseudonim: Blink
Data urodzenia/Wiek: 28 lat
Zdolności: Teleportacja, Teleportacyjne ostrza
Znaki szczególne: Różowy kolor skóry, wściekle zielone oczy, fioletowe, długie włosy, spiczaste uszy, znamiona na twarzy
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 15:56   

- Nie wiem co cię tak niepokoi, ale wydaje mi się, że jesteśmy tu bezpieczne. Poza tym mamy stąd względnie niezły widok na obiekt, który chcemy zinfiltrować. Jeśli jednak koniecznie chcesz czegoś uniknąć, wystarczy jeśli wrócimy w miejsce, w którym wyrzuciłam nas za pierwszym razem. – korona drzew powinna zapewnić im ochronę od góry, a odległość od skraju lasu powinna być wystarczająca, by uniknąć ewentualnych problemów lub w razie konieczności rzeczywiście przenieść się gdzieś dalej. Poza tym moce Clarice nie były zabawką, z której Natasha korzystać będzie mogła z byle powodu. Dziewczyna chciała, by Mścicielka o tym pamiętała. Zresztą, jeśli chciały z nich skorzystać podczas przekradania się przed ośrodek więzienny, Blink powinna się oszczędzać. Podróż przez pół świata lekko ją osłabiła i choć szybko wracała do siebie, to prawdę mówiąc wolała unikać używania tej zdolności w sytuacji, gdy nie jest to w jej oczach wymagane. Do tego doszedł również fakt, iż bohaterka nie podzieliła się z mutantką tak prostą informacja jak choćby ta o tym przed czym w ogóle zamierzała uciekać, albo co pragnęła w ten sposób uzyskać.
Do momentu, w którym Black Widow nie zdecydowała się na jakiś konkretny krok, Clarice stała na swoim miejscu i przyglądała się kompleksowi. Zbierze się dopiero, gdy zauważy, iż towarzyszka postanowiła ruszyć nieco w głąb lasu. Sama nie zamierzała jednak oddalać się od krawędzi lasu dalej nić kilkadziesiąt metrów.

Black Widow 

Imię i nazwisko: Natasha Romanoff
Pseudonim: Black Widow
Data urodzenia/Wiek: 22.11.1984 / 29 lat
Zdolności: Szpieg klasy A
Znaki szczególne: Blizna w okolicy pępka
GXRA 2015
Wysłany: Czw 04 Paź, 2018 21:06   

Na twarzy Wdówki pojawił się lekki uśmiech, kiedy Blink zaczęła się opierać. Cóż, mogła wymusić na młodej mutantce niepodważanie Natashowych decyzji. Oraz posłuszeństwo. Ale wiadomo, mądry Avengers po szkodzie.
Jednakże kilka wdechów wystarczyło, by Romanoff nie powiedziała czegoś, czego mogłaby później żałować.
Pracując z Tonym i resztą z jednej strony często spotykała się w odmiennymi zdaniami, jednak chłopaki z reguły nie podważali jej zdania - ufali jej intuicji. Nawet Hulk.
Na moment odwróciła głowę od Clarice, i zerknęła w miejsce, gdzie jeszcze przed chwilą znajdował się te niezidentyfikowany obiekt.
-A ja mam dziwne wrażenie, że jednak nie jesteśmy tu bezpieczne. - mówiąc to, wskazała na swoją zbroję. - Jest szansa, że ja jestem w miarę chroniona przed zagrożeniem, które pojawi się tutaj za jakieś, hm... Dwadzieścia sekund? Przynajmniej tak twierdzi mój mały, niewidzialny przyjaciel J.A.R,V.I.S., którego mogłaś poznać w Stark Tower. A ja jakoś mu wierzę. Rzadko się chłopak myli.
Gdy skończyła mówić, uniosła się na kilkanaście centymetrów nad ziemię.
- Dajesz Maleńka, albo się teleportujemy, ale wskakujesz mi w ramiona, i sama Ciebie stąd zabiorę.

Mistrz Gry

Zło Wcielone

GXRA 2017
Wysłany: Wto 23 Paź, 2018 17:30   

Nagle, otoczenie się zmieniło. Dosłownie.
Drzewa zostały jakby powykrzywiane. Atmosfera stała się mroczna. Znikąd zapadła głęboka noc... Jakby trafiły do horroru pokroju Blair Witch Project

Nagle, przed dziewczynami, dosłownie znikąd pojawiła się mała, czarnowłosa, wyjątkowo blada dziewczynka. Nie miała więcej niż 13 lat.
-Czego ode mnie chcecie? Nie zrobiłam wam nic złego... Jeszcze. - Głos małej wywoływał ciarki, choć wcale nie brzmiał złowrogo czy strasznie. A może to nie głos, co atmosfera tego miejsca?
-Ja tu MUSZĘ zostać. Matka mnie porzuciła. Nie mam z nią kontaktu! Nie rozumiecie, co to dla mnie znaczy? Matka na pewno się ze mną skontaktuje. Pozwoli mi wrócić, jeżeli będę grzeczna. Jeżeli zdobędę nowe dzieci. Odejdźcie stąd! Już!

I znów, nagle, bez zapowiedzi, bez jakiegokolwiek czegokolwiek... wszystko wróciło do normy. Natasha i Clarice znowu były na skraju lasu. Lasu, który wyglądał jak każdy inny las w tej części świata.

Prywatne wiadomości prosimy przesyłać na konta konkretnych MG, których spis znajduje się tutaj.

Blink 

Imię i nazwisko: Clarice Ferguson
Pseudonim: Blink
Data urodzenia/Wiek: 28 lat
Zdolności: Teleportacja, Teleportacyjne ostrza
Znaki szczególne: Różowy kolor skóry, wściekle zielone oczy, fioletowe, długie włosy, spiczaste uszy, znamiona na twarzy
Wysłany: Pią 16 Lis, 2018 17:18   

Gdy Black Widow uniosła się w powietrze, Clarice zacisnęła lekko dłonie i jeśli Natasha zwróciłaby uwagę, dostrzegłaby w nich dwa świecące na fioletowo ostrza, które mutanta zamierzała użyć, gdyby tylko jej towarzyszka zdecydowała się zabrać ją wbrew jej własnej woli. Może i dziewczyna zgodziła się na współpracę, ale w pewnych względach nie zamierzała ulegać bardziej doświadczonej koleżance po fachu. To była jedna z tych rzeczy.
- Spróbuj, a odeślę cię cholera wie dokąd. – odparła tonem wskazującym na to, że nie żartuje i nie zawaha się wprowadzić tego ostrzeżenia w życie. W więzieniu dzieje się coś dziwnego. Mogą mieć dobrą okazję, by zobaczyć co takiego. Blink nie zamierzała uciekać i tę szansę utracić. Jeśli okaże się, że Mścicielka miała rację, zawsze może spróbować teleportować się dosłownie w ostatniej chwili.
Nagle atmosfera stała się gęsta. Dosłownie, i konflikt dwóch silnych kobiecych charakterów nie miał tu nic na rzeczy. Coś działo się wokół nich i na pewno nie było to sprawką Clarice. Otoczenie zmieniło się, znalazły się w świecie jak z koszmarów. Mutantka zaczęła nerwowo rozglądać się dookoła siebie poszukując sprawcy tej nagłej zmiany.
- Co do… - zamilkła, gdy zobaczyła dziewczynkę. Pojawiła się tuż przed nimi. Wyglądała bezbronnie, lecz z jakiegoś powodu wszystko wskazywało na to, że to ona sprowadziła je do tego miejsca.
- Kim jesteś? – Clarice wtrąciła w trakcie wypowiedzi dziecka. Czuła się nieswojo, ale musiała odkryć o co tu chodzi. Nie mogła jednak zdobyć się na żadne inne pytanie. Zresztą, niespecjalnie miały czas na zadawanie pytań, bo tak szybko jak ich otoczenia zrobiło się dziwne, tak szybko wróciło do normalności. Po dziewczynce nie było też już żadnego śladu.
- Tego się nie spodziewałam. – rzekła wciąż wyraźnie zaskoczona tym co przed momentem miało miejsce. – Nie wiem jak ty, ale jestem nawet mocniej zaintrygowana tym co tu się dzieje.

Odpowiedz do tematu