{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
Frank Krüger
Autor Wiadomość

Frank Krüger 

Imię i nazwisko: Frank Krüger
Pseudonim: The Big Bear, The Fat Rambo
Data urodzenia/Wiek: 18.09.1970/43 lata
Zdolności: Szkolenie Marines oraz Sił Specjalnych, Szkolenie S.H.I.E.L.D
Znaki szczególne: Tatuaż wojskowe, piwny brzuch, piersiówka czegoś mocniejszego, większe i mniejsze blizny na ciele.
Urazy: Kilka metalowych płytek w ciele, oraz liczne obicia i złamania, które dostał w czasie służby w wojsku.
Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 23
Wysłany: Pią 16 Sie, 2019 10:57   Frank Krüger

Imię i nazwisko: Frank Jim Krüger.
Pseudonim: The Big Bear. A poza tym Agent Krüger, Freak Tank, The Grim.
Data urodzenia/Wiek: 18.09.1970 rok / 43 lat.
Pochodzenie: Schneverdingen, Niemcy. Obywatelstwo amerykańskie, niemieckie.


Wygląd: Frank jest to postawny mężczyzna, rosły, mierzący 198 centymetrów oraz ważący 115 kilogramów, ten człowiek przypominający niedźwiedzia grizzly. Będąc osobą masywnej sylwetce, na której widnieją większe i mniejsze blizny z spowodowane długo trwałym uczestnictwem w działaniach wojennymi. Jego czarne włosy, które zapuścił po służbie wojskowej sięgają do samego karku, przez to jedynie zaczesuje je za uszy i bardzo rzadko związuje. Gęsta broda, o którą rzadko kiedy dba, przez którą wkradła się już delikatna siwizna. Na świat patrzy swymi niebiesko - zielonymi oczami, których rzadko kiedy emanuje pozytywna energia. Co do garderoby, w jaką preferuje agent S.H.I.E.L.D, jako że jest mężczyzną sporych rozmiarów, rzadko ubiera garnitury, a jeśli jest taka potrzeba to w całości złożone z koloru czarnego. Jego podstawowym ubiorem, są czarne buty wojskowe i czarne bojówki, z których kieszeń wystają tanie cygara oraz przy biodrze trzyma nóż glock FM81 black z piłą. Przeważnie nosi t-shirt'y, chociaż uwielbia na nie nakładać koszule hawajskie, rzecz jasna ubiór zależy od regionu w którym będą odbywać się misja.

Charakter: Frank Krüger jest to człowiek na swój sposób specyficzny, mający czarne oraz sprośne poczucie humoru. Czerpie radość życia, jeśli wchodzi w jakieś awantury gdzie czuje się można powiedzieć jak w domu, jako że uwielb również podrywać kobiety zawsze padanie jakiś żart bądź komplement w jej stronę, wszak to chyba nic złego jeśli w tych czasach skomentuje się czyjś wygląd w dobry sposób. Przy tym jest osobą, która ceni sobie lojalność oraz szczerość, dzięki czemu porusza się w życiu staroświeckimi zasadami. Często wydając mu się, że sposoby używania sił jako rozwiązania problemów bywają dobre, przy tym często stara się znajdować złote środki i jeśli jest możliwości to podchodzi, pierw dyplomatycznie do każdej rozmowy. Próbuje się znaleźć ugodę oraz możliwości rozejścia się bez konfliktu.

Szkolenie S.H.I.E.L.D pozwoliło mu również lepsze poznanie ludzkiej natury oraz poznania lepszych metod do przygotować się do każdej misji, wszak ciężko jest ponowić misję, jeśli cel ci zbiegł a tego nikt by nie chciał. Jego największą wadą jest bycie porywczym oraz problem z zaufaniem nowym osobą. Nauczył się by bardziej dbać o inne osoby, stąd pierw myśli o kimś, a następnie o sobie. Chociaż bywają momenty, kiedy egoizm wygrywa, przy tym jest osobą która nie da się przekupić za żadne pieniądze. Jest to człowiek, który nie dba o pieniądze woli po prostu cieszyć się jak może życiem.

Historia: Frank Kruger urodził się w małej, niemieckiej wsi, sześćdziesiąt kilometrów od niej stacjonowały wojska amerykańskie. Matka była żołnierzem piechoty morskiej w amerykańskiej armii, zaś ojciec, pochodzenia niemieckiego, kierowcą transportów wojskowych. Młody Kruger już od najmłodszych lat przyswajał dryg wojskowy. Był samotnikiem, który wolał zająć się sobą, niż spędzać czas z innymi osobami. Nie dzielił z innymi swych problemów. W tej idei żył aż do swej pełnoletności. Do Stanów Zjednoczonych a dokładnie do samego miasta niedaleko miejscowości West Point w którym zamieszkał, blisko bazy wojskowej oraz akademii, w którym rozpoczął naukę. Ukończył z wyróżnianiem, bez problemu wstąpił do Piechoty Morskiej jako podporucznika, w którym spędził swoje osiem lata życia w służbie ojczyźnie, wszak co mógł innego robić Frank, jeśli nie pójść do wojska, nie wiedział doskonale kim miałby zostać, urodził się w bazie wojskowej gdzie się wychowywał, to wydawało mu się że jego zadanie jest w życiu być żołnierzem i pomagać ludziom. Nigdy więcej nie myślał żeby mógł wykonywać inny zawód, dostał krótkie szkolenie z pracy jako drwal. Ale raczej już nigdy z tego nie skorzysta. Wyruszając do wojska miał tylko nadzieje że wszystko co zrobi, to później będzie mógł spojrzeć sobie w oczy przed lustrem, nie czuć wstydu czy poczucia winy za to jakich okropności dokonał. Po zakończeniu ósmej tury jako porucznik, zostało mu zaoferowanie dołączenie do jednostki Revenant, która jak to na wojnie działa w brudny sposób, jeśli wróg działa nieczysto to czemu oni też nie mogą. Jedyny problemem to że jeśli zostaną namierzeni, bądź złapani rząd amerykański nie weźmie za nich odpowiedzialności, to też na misjach musieli działać bez flag oraz odznaczeń jakiejkolwiek narodowości. Przeważnie nosili zwykłe mundury najczęściej czarne, dzięki czemu nie widać ich po zmroku. Obywatele Afganistanu nazywali ich Amerykańskimi Talibami. I jego służba trwała aż do zakończania wojny, Po wojnie dostał możliwości pracy od agenta rządowego.

Dostał propozycję dołączenia do S.H.I.E.L.D godził się bez zastanowienia, chcąc dalej służyć krajowi. Gdzie został przerzucony do bazy w Niemczech, w której miał za zadanie zbierać informacje o Hydrze, po "śmierci" Nicholas "Nick" Joseph Fury. Zdecydował przycichnąć ufając jedynie kilku agentów, których wysłał do Danii, by mogli zabezpieczyć dane które nie wpadły by w niepowołane ręce. Jim z drobną grupą zaczął kompletować informacje oraz starać się rozpracować gdzie jest kolejne uderzenie. Jeśli się stanie by mieć świadomości że jeśli S.H.I.E.L.D wróci do siły zacznie polowania na Hydrę, chcąc by świat był bezpieczny od tych ludzi. Bo wszak agenci służą by stać na bezpieczeństwem ziemi, dlatego przygotowuje się do ostatniej misji mając nadzieje, że wszystko pójdzie po jego myśli, zdecydował prości Dyrektora o zielone światło temu planu. Chcąc niechcąca by to nasz największy wróg, który raz nas wykiwał. Jim miał nadzieje że nie ponowi się sytuacja dlatego przez dwa lata zbierał dokładnie informacje o być może jednej lokacji w której znajduje się Baza Hydry, rzecz jasna jest to tak trudne znaleźć co mięso w mcdonaldzie, to też jeśli Fury dał zielone światło wyruszył z drobną drużyną agentom zbadania tego miejsca i jeśli będzie możliwości, dostania wsparcia i zlikwidowaniu oraz zdobyciu wiedzy dzięki której będą mieć, nieco większą świadomość co dokładnie wie Hydra oraz co planuje.


Rodzina: Rose Wolff – Agentka brytyjskiego rządu, agencji MI6, jest Jest to młoda 29 letnia kobieta. Większość czasu spędza w Londynie, czasem pomieszkując w rodzinnym domku w Szkocji rzadko jest odwiedzany, to też jego Kuzynka rzadko widuje Franka. Jim, jeśli przyjeżdża do Wielkiej Brytanii, zatrzymuje się w Szkocji w jego "rodzinnym" Domie. Jak to ma zwyczaju tej rodziny, są to ludzie którzy są zamknięci w sobie. Jim posiada słaby kontakntk z siostrą z którą rzadko, kiedy jest w stanie z nią widywać to też jego relacje są raczej chłodne. Większości życia nie było go przy niej, żywi ona do swego Kuzyna urazę, ale dobrze wie, że jak coś się stanie złego to zawsze może liczyć na swego większego i niedźwiedziowatego brata.

Stosunek do mutantów: Jest to nieco pokręcona sprawa, ale Frank nie jest im przeciwny, dopóki swoje mutacje wykorzystują w celach dobrych.

Umiejętności:
Szkolenie Marines oraz Sił Specjalnych

- Komandos (Na wysokim poziomie) – Jim już od najmłodszych lat dostał wiedzie teoretyczną na temat wojskowości, stąd nie ma problemu z korzystaniem z broni palnej w kwestii uniwersalnej. Wie jak się ją składa i rozkłada oraz naprawia. Jako że ma wysportowaną sylwetkę oraz przy jego stylu życia jest w stanie maksymalnie podnieść 80 kilogramów, przy tym jak każdy żołnierz posiada podwyższony próg bólu. Posiada podstawową wiedzę w zakresie: regulaminów, rozkazów polowych, map, zasad patrolowania, planowania, dowodzenia i rozmieszczania zasadzek, strzelectwa, rozpoznawania: urządzeń wojskowych takich jak broń oraz wyposażenie, orientacji w terenie, rajdów i innych podstawowych zadań.

- Polowanie (Na średni poziomie) – Jest to jedyna rzecz w której spędzał czas razem z ojcem, stąd Frank nie ma problemu z myślistwem chociaż nie nigdy nie nazwałby się mistrzem

- Sztuki Walki (Na wysokim poziomie) – Jim przeszedł program szkoleniowy piechoty morskiej, który nazwa się MCMAP w nim w głównej mierze zaleca się na wykorzystywanie otoczenia oraz dostosowywanie się do danej sytuacji.

- Posługiwanie się nożem (na średnim poziomie) – W programie piechoty morskiej nie można zapomnieć o walce bronią białą, w głównej mierze jest to nóż chociaż zależności od sytuacji może nawet użyć topora.


- Szkolenie snajperskie (Na średnim poziomie przez wzrost oraz gabaryty) – Jako żołnierz przeszedł S.E.R.E, a w tym poznał metody skutecznego kamuflażu oraz jak się wykonać go własnoręcznie.

- Taktyka oraz Strategia (Na średnim poziomie) – Jim ucząc się w West Point zdecydował się skoncentrować na tych dwóch przedmiotach, by mieć możliwości zostania dziedzinie specjalistą.

Szkolenie S.H.I.E.L.D

- Psychologia (Na średnim poziomie) – Potrafi rozpracować człowieka na podstawie mowy ciała.

- Przesłuchiwanie (Na wysokim poziomie) – Frank nie ma problemu z korzystaniem z brudnych metod by dowiedzieć się wszystkiego co jest potrzebne, jeśli rzecz jasna nie ma żadnego prawa które mu to by utrudniało. Jeśli jest to stara się trzymać nerwy na wodzy, używając metod jedynie legalnych.

- Szpiegostwo ( Na średnim poziomie) – Najważniejsza część szkolenia, w której jest zawierte szyfrowanie oraz rozszyfrowywanie kodów oraz podstawa charakteryzacji przy tym świetnie potrafi kłamać oraz nie ma problemu z wiedzą detektywistyczną przy pomocy w śledztwach, oraz znaleźć sprawcę danego działania. Chociaż jego najbardziej ulubioną częścią szkolenia, którą często wykorzystuje, było podrywaniem kobiet by wydobyć z nich informacje czy po prostu dla własnej przyjemności.

- Poliglota (Na średnim poziomie) – W czasie służby w agencji oraz wojsku Frank nauczył się takich języków jak rosyjski, niemiecki, angielski.Inne:
- Najlepiej czuje się w technologii wojskowej z dzieciństwa, dlatego ciężko mu się dostosować do lepszych, nowszych urządzeń, którymi dysponuje S.H.I.E.L.D.


Wybrana ranga: S.H.I.E.L.D


Na avatarze jest: David Harbour
What happens now determines what happens to the rest of the world.
 
 

Jane 

#TeamIronAmerica
Imię i nazwisko: Jane Weller
Data urodzenia/Wiek: 14.07.1988, 25 lat
Zdolności: Przejmowanie mocy przez krew, manipulacja molekularna, telekineza
GXRA 2017
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 9734
Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 09:49   

Frank Krüger napisał/a:
co Hydrze było na rękę. Frank zdecydował, że zostanie nieaktywnym agentem
Frank Krüger napisał/a:
Data urodzenia/Wiek: 18.09.1970 rok / 44 lat.

43 lata, jest jeszcze maj 2014

Frank Krüger napisał/a:
jeśli cel ci zbieg a tego nikt by nie chciał. Jego największą wadą jest bycie porywczy oraz ma problemy z agresją, spowodowane służbą wojskową gdzie doznał stresu zespołu pourazowego.

- zbiegł
- bycie porywczym
- gdzie doznał ->tu wpisz co się wydarzyło<- w wyniku czego cierpi na zespół stresu pourazowego

Frank Krüger napisał/a:
Chociaż bywają momenty, kiedy egoizm wygrywa, ale tego niedźwiedzia, co jest na większości nie da się kupić.

Podkreślony fragment jest pozbawiony sensu. Albo coś pokręciłeś, albo coś zjadłeś w tym zdaniu.

Jeszcze uwaga taka, że jeśli cierpi na zespół stresu pourazowego [na razie nie wiem czy spowodowanego, więc nie wchodzę w szczegóły], to z pewnością w teren go nie wyślą, bo to by było jak wysłanie na plac zabaw dziecka z granatem, z którego ktoś wyciągnął zawleczkę.

Frank Krüger napisał/a:
Do Stanów Zjednoczonych a dokładnie do samego Nowego Jorku, w którym rozpoczął naukę w West Point.

Znowu zjadłeś któreś słowa i zdaniu brakuje sensu.
"Akademia jest położona w mieście West Point w stanie Nowy Jork, nad rzeką Hudson, około 80 km na północ od Nowego Jorku."

Frank Krüger napisał/a:
Ukończył z wyróżnianiem, bez problemu wstąpił do Piechoty Morskiej podporucznika, w którym spędził swoje cztery lata życia w służbie ojczyźnie, wszak co mógł innego robić Frank, jeśli nie pójść do wojska, jeśli od boga dostał możliwości i tylko to potrafi robić w życiu i dobrze o tym wiedział, że jedynie co się liczy to krzywdzenie inne osób i poświęcać siebie w imię dobra.

Popraw formy i zgubione słowa i podziel to na co najmniej dwa, a najlepiej trzy zdania.

Frank Krüger napisał/a:
która zajmowała się brudnymi sposobami działania wojnie łamiąc najróżniejsze przepisy oraz naginając je do swojej potrzeby.

Zgubione słowa, a przez to i sens zdania.

Frank Krüger napisał/a:
Rządowi amerykańskiemu po dobrych trzech tygodniach udało się namierzyć, gdzie dokładnie przebywa. Nie chodziło teraz już o główny cel misji, by zabezpieczyć informatora, tylko w głowie Jima było jedynie słowo zemsta. Była to pierwsza potwierdzona misja tej jednostki, o której dowiedział się Prezydent Stanów Zjednoczonych. Frank został doceniony i odznaczony najwyższymi wojskowymi medalami oraz orderami. Dostał zasłużoną emeryturę

Do West Point trafił jak miał te 18/19 lat, szkolenie trwa tam cztery lata, co daje 22-23 lata. Do tego dochodzą te cztery lata czynnej służby, co w sumie daje 26-27 lat na moment, w którym Frank dostaje zasłużoną emeryturę? Po pierwsze, to za mało lat na emeryturę, a po drugie, cztery lata służby to mało by sobie zasłużyć na medale i ordery. Po trzecie jeśli działał w tajnej jednostce, to serio by musiał odwalić coś epickiego by zasłużyć na jakiekolwiek odznaczenie. I zwykle tajnej jednostki nie są do wiadomości amerykańskich prezydentów. I po piąte, jeśli żołnierz ma gdzieś rozkazy i cel misji i leci się mścić, to nie dostaje za to nagrody, a raczej "dishonorable discharge".

Frank Krüger napisał/a:
dzięki czemu gdy agencja rządowa dać mu propozycje Dostał propozycję dołączenia do S.H.I.E.L.D. godził się bez zastanowienia, chcąc dalej służyć krajowi. Po gruntownym szkoleniu na agenta, został przerzucony do bazy w Niemczech, z gdzie szkolił innych agentów.

Popraw te zdania, bo ciężko je zrozumieć.
I po szkoleniu, to dostał by kopa do roboty w terenie, a nie do szkolenia innych agentów. Zapominasz, że szkoleniem zajmują się ci agenci, którzy nie są już w czynnej służbie i którzy mają za sobą dekady doświadczenia, a nie faceci przed trzydziestką.

Frank Krüger napisał/a:
co Hydrze było na rękę. Frank zdecydował, że zostanie nieaktywnym agentem

Usuń to o Hydrze.
Frank mógł wycofać się z czynnej służby albo odejść z agencji.

Wydarzenia związane ze "śmiercią" Fury'ego miały miejsce w kwietniu 2012 roku, obecnie jest maj 2014, więc nie rok, a dwa spędził z dala od agencji.
I historia jest urwana na tym pierwszym okresie jego pobytu w Szkocji. Co się z nim dzieje aktualnie na maj 2014 roku?

Cytat:
Rodzina: Rose Wolff – Agentka brytyjskiego rządu, agencji MI6, jest Jest to młoda 29 letnia kobieta. Większość czasu spędza w Londynie, jej domek letni w Szkocji rzadko jest odwiedzany. Jim, jeśli przyjeżdża do Wielkiej Brytanii, zatrzymuje się w nim. Każdy jest zamknięty w sobie. Jako że każdy jest zamknięty w sobie a z samą siostrą ma kontakt, większości życia nie było go przy niej żywi ponieważ większość życia nie było go przy niej, żywi do niego urazę, ale dobrze wie, że jak coś się stanie to zawsze może liczyć na swego większego i niedźwiedziowatego brata.

Popraw to, by miało ręce i nogi, bo nie idzie tu nic rozszyfrować. I dlaczego ma inne nazwisko niż Frank?

Frank Krüger napisał/a:
Stosunek do mutantów: Jest to nieco pokręcona sprawa, ale Frank nie jest im przeciwny, dopóki swoje mutacje wykorzystują w celach dobrych, dlatego zdecydował się dołączyć do S.H.I.E.L.D. Chciałby świat by bezpieczny, rozumie że czasem można nagiąć prawo. Nie potrafi wczuć się w bycie mutantem, są mimo że także ludźmi, a nie każdy człowiek jest zły. Niektórzy po prostu są zagubieni i trzeba im pomóc się odnaleźć.

Wyrzuć podkreślony fragment, jest tu całkiem niepotrzebny.

Frank Krüger napisał/a:
Jako że ma wysportowaną sylwetkę oraz przy jego stylu życia jest w stanie maksymalnie podnieść 200 kilogramów, przy tym jak każdy żołnierz posiada wysoki próg bólu.

Rekord w podnoszeniu ciężarów to jest nieco ponad 260kg i to na kilka sekund przez kogoś, kto przez lata trenował by to zrobić i miał sporo szczęścia, także maksymalnie ile może podnieść to 70-80kg i to jeśli ma możliwość uchwycenia przedmiotu w odpowiedni sposób [Pamiętaj, że Frank jest tylko zwykłym człowiekiem].

Frank Krüger napisał/a:
- Medycyna Polowa (Na niskim poziomie) – Jak dobrze wiemy na wojnie jest wysoka śmiertelność, jednak Frank nigdy nie był dobry w pracy pod presją by ratować komuś życie. [to po co pcha sie na wojne skoro to ciagla presja i stres] Łatwiej mu przechodziło odbieranie go,] dlatego rzadko korzystał z tej umiejętności.

Jak z tego nie korzysta, to wyrzuć. Załatać w samym sobie dziury każdy potrafi.

Frank Krüger napisał/a:
- Taktyka oraz Strategia (Na średnim poziomie) – Został przeszkolony w tym zakresie pierw w bazie wojskowej a później w West Point, dzięki czemu ukończył tą szkołę z wyróżnieniem w tej dziedzinie.

Chyba najpierw w West Point, a potem w bazie wojskowej miał okazję wykorzystać teorię w praktyce.

Cytat:
- Przesłuchiwanie (Na wysokim poziomie) – Frank nie ma problemu z korzystaniem z brudnych metod by dowiedzieć się wszystkiego co jest potrzebne, jest nawet gotowy złamać prawo albo nagiąć by mieć stu procentową pewność czy to co mówi „ofiara”

Za takie coś, to by wyleciał na kopach z armii i jeszcze pewnie by odsiedział swoje w wojskowym więzieniu. Nie był w CIA.

Frank Krüger napisał/a:
- Szpiegostwo ( Na średnim poziomie) – Najważniejsza część szkolenia, w której jest zawierte szyfrowanie oraz rozszyfrowywanie kodów oraz podstawa charakteryzacji przy tym świetnie potrafi kłamać oraz nie ma problemu z wiedzą detektywistyczną przy pomocy w śledztwach, oraz znaleźć sprawcę danego działania. Chociaż jego najbardziej ulubioną częścią szkolenia, którą często wykorzystuje, było podrywaniem kobiet by wydobyć z nich informacje czy po prostu dla własnej przyjemności.

- Poliglota (Na średnim poziomie) – W czasie służby w agencji oraz wojsku Frank nauczył się takich języków jak rosyjski, niemiecki, angielski.

Podepnij to pod szkolenie w SHIELD

Frank Krüger napisał/a:
- Został odznaczony Medalem Honoru oraz Navy Cross przez samego Prezydenta Stanów Zjednocznych.

Za co? Już wyżej pisałam dosyć dokładnie odnośnie dostawania odznaczeń.

Frank Krüger napisał/a:
Wybrana ranga: S.H.I.E.L.D

Pisałeś, że ma "urlop" od SHIELD, więc ranga "Human" tutaj pasuje. Chyba że zmienisz zdanie w kwestii jego "urlopu".

Brak przeczytanego dokładnie i w całości regulaminu.
 
 
 

Frank Krüger 

Imię i nazwisko: Frank Krüger
Pseudonim: The Big Bear, The Fat Rambo
Data urodzenia/Wiek: 18.09.1970/43 lata
Zdolności: Szkolenie Marines oraz Sił Specjalnych, Szkolenie S.H.I.E.L.D
Znaki szczególne: Tatuaż wojskowe, piwny brzuch, piersiówka czegoś mocniejszego, większe i mniejsze blizny na ciele.
Urazy: Kilka metalowych płytek w ciele, oraz liczne obicia i złamania, które dostał w czasie służby w wojsku.
Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 23
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2019 18:48   

Gotowe do sprawdzenia

 
 

Jane 

#TeamIronAmerica
Imię i nazwisko: Jane Weller
Data urodzenia/Wiek: 14.07.1988, 25 lat
Zdolności: Przejmowanie mocy przez krew, manipulacja molekularna, telekineza
GXRA 2017
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 9734
Wysłany: Pią 06 Wrz, 2019 21:53   

Frank Krüger napisał/a:
Szkolenie S.H.I.E.L.D pozwoliło mu również lepsze poznanie ludzką psychikę oraz staranie przygotować się do każdej akcji

Popraw to, by to zdanie miało sens w języku polskim.

Frank Krüger napisał/a:
Jego największą wadą jest bycie porywczym oraz ma problemy z agresją, spowodowane służbą wojskową gdzie doznał długo trwałymi wyjazdami na wojnę, przez którą nabawił się stresu zespołu pourazowego, dzięki czemu S.H.I.E.L.D funduje mu spotkania z Psychologiem, by mógł powoli nauczyć się żyć w społeczeństwie.

Po pierwsze, popraw to zdanie by brzmiało po polsku, a nie po polskiemu i podziel je. W tej chwili strasznie trudno znaleźć w tym sens. Po drugie, jeśli agent ma problemy z agresją i nie potrafi żyć w społeczeństwie, to z pewnością SHIELD nie będzie mu fundować psychologa, a nim tym bardziej trzymać go w swoich szeregach.

Frank Krüger napisał/a:
Do Stanów Zjednoczonych a dokładnie do samego miasta Nowego Jorku w którym zamieszkał na obrzeżach blisko bazy wojskowej oraz akademii, w którym rozpoczął naukę w West Point. Ukończył z wyróżnianiem, bez problemu wstąpił do Piechoty Morskiej podporucznika, w którym spędził swoje osiem lata życia w służbie ojczyźnie, wszak co mógł innego robić Frank, jeśli nie pójść do wojska, jeśli od boga dostał dar to takiej brutalności w imię dobra oraz tylko to nic innego nie potrafił robić w życiu jak nie poświęcać się na kogoś. Przy tym doskonale rozumiał że krzywdzeniem ludzi, przez których jego kraj żyje w strachu robi dobre rzeczy.

Brak poprawienia tego co wskazałam w swoim wcześniejszym poście. I z całą pewnością Bóg nie dał mu żadnego DARU do brutalności. Zresztą takie coś zostało by wyłapane w czasie unitarki i wyleciałby za bramę bazy albo wylądował w wojskowych kazamatach.

Frank Krüger napisał/a:
Po trzech latach służby ostatnia tura okazała się najtrudniejsza. Mieli do porwania rodzinę samego Ajman az-Zawahiri, który był prawą ręką samego Usamy ibn Ladina. Rzecz jasna misja nie była łatwo, ale dzięki współpracy z CIA oraz FBI mieli większe możliwości w wywiadzie oraz środkach, bo wszak szarżowanie może przechylić szalę na wygrane. Rzecz jasna cała operacją miał świadomość Prezydent Stanów Zjednoczonych, który dał zielone światło temu zadaniu. Misja lokowała się na obrzeżach miasta Kandahar, gdzie został wysłany z drobną jednostką Jim przygotują zasadzki, wszak drobny konwój który nie był aż tak strzeżony by nie wyglądało podejrzanie. To też zasadzka była przygotowana perfekcyjnie, tych co przeżyli z niej to była jedynie rodzina. Reszta wozów została zniszczona by nie wchodziło podejrzana na Amerykanów, specjalnie do tego celu zostały użyte innej firmy bronie. Po zakończeniu wojny Frank został doceniony i odznaczony najwyższymi wojskowymi medalami oraz orderami. Dostał zasłużoną emeryturę, dzięki czemu gdy agencja rządowa dać mu propozycje.

Raz, nie mieszamy naszej historii w biografie postaci. Dwa, już pisałam, że bzdurą jest to, że prezydent by dawał zielone światło, ani tym bardziej nikt by nie dawał za to medali, nawet najniższej rangi czy też wysyłał żołnierza przed trzydziestką na emeryturę. Miałeś tu poprawić to, a nie dodawać więcej zagmatwanych i bezsensownych "faktów".

Frank Krüger napisał/a:
Dostał propozycję dołączenia do S.H.I.E.L.D godził się bez zastanowienia, chcąc dalej służyć krajowi. Po gruntownym szkoleniu na agenta, został przerzucony do bazy w Niemczech, z gdzie szkolił innych agentów. Aż do pamiętnego roku w którym „zmarł” Nicholas "Nick" Joseph Fury, który wysłał go do Europy, w której Jim zebrał swoich zaufanych ludzi z wojska oraz agencji. Którym mógł powierzyć życie, mieli za zadanie uprzykrzać życie Organizacji Hydra, rzecz jasna tak by S.H.I.E.L.D jego misję polegały na planowaniu oraz niszczeniu konwojów bądź przeszkadzanie, tak by mogły zostać przesłane z opóźnieniem, by móc na tyle ile jest w stanie opóźnić zadania Hydry. Polowanie na "pionków" by siać strach, że jakieś bestie grasują w lasach. Skupiając się na akcjach sabotażowych oraz na wywiadowczych. By jeśli wróci do w pełni siły Tarcza Frank był by gotowy dać ważne informacje które pomogły by jeszcze szybciej zlikwidować wroga. I tak jego zadania trwają aż do momentu do póki Fury nie odwoła swego najlojalniejszego agenta.

Kolejny raz, brak poprawienia tego co było wskazane wcześniej, jeszcze więcej zdań, które nie trzymają się kupy. I wywal to ostatnie zdanie z tego fragmentu. Fury sam wie, kto jest jego najbardziej lojalnym agentem. I skoro Fury "zmarł" to ciekawie jak miał w tym samym czasie gdziekolwiek Franka wysłać jak się ukrywał przed całym światem, to raz. A dwa, wcześniej pisałeś, że Frank opuścił SHIELD, teraz walisz tu tekstem, że niby agencja go wysłała do Europy. Po raz kolejny przypominam, że SHIELD się w takie cyrki na bawi, a także to, że akcja na forum skupia się na szkole Xaviera, Nowym Yorku i OKAZJONALNIE na innych lokacjach. Z kim będziesz grał w Europie, jak wszystkie postacie siedzą w USA?

Przypominam, że nie każdy żołnierz ma wysoki próg bólu, co więcej takie jednostki spotyka się niezwykle rzadko. Co najwyżej może mieć podwyższony próg bólu.

Frank Krüger napisał/a:
- Taktyka oraz Strategia (Na średnim poziomie) – Został przeszkolony w tym zakresie pierw w bazie wojskowej a później w West Point, dzięki czemu ukończył tą szkołę z wyróżnieniem w tej dziedzinie.

W ogóle nie jest to poprawione.

Cytat:
- Został odznaczony Medalem Honoru oraz Navy Cross przez samego Prezydenta Stanów Zjednocznych.

Miałeś to usunąć.

Kolejny raz brak przeczytanego regulaminu.

Ranga też niewłaściwa. Pisałam już wyżej, że SHIELD nie bawi się w takie cyrki i nie pozwala swoim agentom iść na dzikie polowania, bez względu na to kto jest celem. Ranga Human powinna być wpisana.

Brak akceptacji.
 
 
 

Frank Krüger 

Imię i nazwisko: Frank Krüger
Pseudonim: The Big Bear, The Fat Rambo
Data urodzenia/Wiek: 18.09.1970/43 lata
Zdolności: Szkolenie Marines oraz Sił Specjalnych, Szkolenie S.H.I.E.L.D
Znaki szczególne: Tatuaż wojskowe, piwny brzuch, piersiówka czegoś mocniejszego, większe i mniejsze blizny na ciele.
Urazy: Kilka metalowych płytek w ciele, oraz liczne obicia i złamania, które dostał w czasie służby w wojsku.
Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 23
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2019 16:31   

Wydaje mi się że wszystko zostało poprawione, żadna rzecz mi nie umknęła ale to się okaże.

 
 

Jane 

#TeamIronAmerica
Imię i nazwisko: Jane Weller
Data urodzenia/Wiek: 14.07.1988, 25 lat
Zdolności: Przejmowanie mocy przez krew, manipulacja molekularna, telekineza
GXRA 2017
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 9734
Wysłany: Nie 08 Wrz, 2019 13:48   

Frank Krüger napisał/a:
Do Stanów Zjednoczonych a dokładnie do samego miasta Nowego Jorku w którym zamieszkał na obrzeżach blisko bazy wojskowej oraz akademii, w którym rozpoczął naukę w West Point.

Już kolejny raz Ci mówię, że akademia West Point znajduje się w miejscowości West Point, która znajduje się OSIEMDZIESIĄT KILOMETRÓW na północ od Nowego Yorku. Nie na obrzeżach, nie w pobliżu, 80km dalej.

Frank Krüger napisał/a:
Po gruntownym szkoleniu na agenta, został przerzucony do bazy w Niemczech, z gdzie szkolił innych agentów. Aż do pamiętnego roku w którym „zmarł” Nicholas "Nick" Joseph Fury, został przydzielony do bazy w Niemczech, w której miał za zadanie szkolić nowych agentów, za bardzo się nie wychylać.

Drugi lub trzeci raz wspominam, że SHIELD jako szkoleniowców używa swoich agentów, którzy są już na emeryturze lub blisko niej. Na pewno Frank nikogo nie szkolił.

Frank Krüger napisał/a:
Stąd oprócz szkoleń, starał się zbierać informacje by móc później jeśli wróci Fury.

Frank nie miał absolutnie żadnej możliwości by wiedzieć, że Fury przeżył zamach na swoje życie. I kolejny raz piszesz o szkoleniach, których nie mógł przeprowadzać.

Frank Krüger napisał/a:
przy tym jak każdy żołnierz posiada wysoki próg bólu.

I trzeci raz z kolei piszę, że nie każdy żołnierz posiada wysoki próg bólu, a takich, co posiadają można zliczyć na palcach jednej ręki.

Frank Krüger napisał/a:
- Taktyka oraz Strategia (Na średnim poziomie) – Został przeszkolony w tym zakresie pierw w bazie wojskowej w której się urodził a później w West Point, będąc w tej dziedzinie specjalistą.

Wojsko nie szkoli cywilów, tym bardziej nieletnich cywilów. Popraw to jak to wskazałam w poprzednim poście.

I nadal brak jakiekolwiek info co się z nim aktualnie dzieje na miesiąc maj 2014.
 
 
 

Frank Krüger 

Imię i nazwisko: Frank Krüger
Pseudonim: The Big Bear, The Fat Rambo
Data urodzenia/Wiek: 18.09.1970/43 lata
Zdolności: Szkolenie Marines oraz Sił Specjalnych, Szkolenie S.H.I.E.L.D
Znaki szczególne: Tatuaż wojskowe, piwny brzuch, piersiówka czegoś mocniejszego, większe i mniejsze blizny na ciele.
Urazy: Kilka metalowych płytek w ciele, oraz liczne obicia i złamania, które dostał w czasie służby w wojsku.
Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 23
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2019 16:53   

Poprawione ^^

 
 

Jane 

#TeamIronAmerica
Imię i nazwisko: Jane Weller
Data urodzenia/Wiek: 14.07.1988, 25 lat
Zdolności: Przejmowanie mocy przez krew, manipulacja molekularna, telekineza
GXRA 2017
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 9734
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2019 18:39   

Frank Krüger napisał/a:
Dostał propozycję dołączenia do S.H.I.E.L.D godził się bez zastanowienia, chcąc dalej służyć krajowi. Gdzie został przerzucony do bazy w Niemczech, w której miał za zadanie zbierać informacje o Hydrze oraz przygotowania się jeśli zostanie zaatakowani przez nią, by mieć plany wyjścia a przy tym wysłał wywiad do różnych krajów Europejskich by mogli obserwować ludzi, samemu wykorzystując swoje umiejętności w strategii oraz taktyce, by jeszcze lepiej zabezpieczyć bazę jeśli coś się stanie mieć plan awaryjny, wysłać swoich ludzi razem z swoją czcigodną osobą do drobnej bazy w Danii o której miał jedynie świadomości Dyrektor S.H.I.E.L.D, po "śmierci" Nicholas "Nick" Joseph Fury. Od razu postanowił uciec do tajnej bazy pozostawiając kilkunastu agentów, z drobną grupą zaczął kompletować informacje oraz starać się rozpracować gdzie jest kolejne uderzenie. Jeśli się stanie by mieć świadomości że jeśli S.H.I.E.L.D wróci do siły zacznie polowania na Hydrę, chcąc by świat był bezpieczny od tych ludzi. Bo wszak agenci służą by stać na bezpieczeństwem ziemii. Po powrocie jedynego prawowitego Dyrektor, postanowił zapytać czy jest możliwości rozpoczęcia podniszczenia po cichu jak to miał zwyczaju, w wojsku wroga jeśli dostał zielone światło rozpoczął robić akcje takie jak sabotaż czy zbieranie na ten temat informacje na temat ich technologii i badań, mając na nadzieje że po tym zbieraniu danych oraz niszczeniu "mało" znaczących ludzi Hydry, dostanie przydzielone kolejne zadanie, jak na razie mieszkając w Europie i przygotowując się z czego co wie do ostatniej misji na tym terenie.


1. Napisz to poprawnie, bo w tej chwili przypomina to szyfr Enigmy i wysupłanie z tego jakiegokolwiek sensu graniczy z cudem.
2. Zaznaczone na żółto fragmenty są do usunięcia.
3. Podkreślony fragment z miejsca kwalifikuje Franka do wydalenia z SHIELD oraz do postawienia go w stan oskarżenia za dezercję i pewnie parę innych równie ciekawych zarzutów.
4. HYDRA jest w ukryciu, liże rany. Nie licz na to, że będzie sobie spacerować w biały dzień z opaską ze swoim logo na ramieniu.

Frank Krüger napisał/a:
- Taktyka oraz Strategia (Na średnim poziomie) – Zbierając pierw podstawą naukę w bazie wojskowej w której się urodził ogólną kształconą, by później skoncentrować się na tych dwóch przedmiotach w West Point, by móc zostać w tej dziedzinie specjalistą.

To co napisałam w poprzednich swoich postach.
 
 
 

Frank Krüger 

Imię i nazwisko: Frank Krüger
Pseudonim: The Big Bear, The Fat Rambo
Data urodzenia/Wiek: 18.09.1970/43 lata
Zdolności: Szkolenie Marines oraz Sił Specjalnych, Szkolenie S.H.I.E.L.D
Znaki szczególne: Tatuaż wojskowe, piwny brzuch, piersiówka czegoś mocniejszego, większe i mniejsze blizny na ciele.
Urazy: Kilka metalowych płytek w ciele, oraz liczne obicia i złamania, które dostał w czasie służby w wojsku.
Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 23
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2019 18:50   

Poprawione ^^

 
 

Jane 

#TeamIronAmerica
Imię i nazwisko: Jane Weller
Data urodzenia/Wiek: 14.07.1988, 25 lat
Zdolności: Przejmowanie mocy przez krew, manipulacja molekularna, telekineza
GXRA 2017
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 9734
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2019 18:59   

Wydarzenia z Winter Soldier miały miejsce wiosną 2012. Obecnie jest maj 2014. Co Frank robił przez dwa lata?
 
 
 

Frank Krüger 

Imię i nazwisko: Frank Krüger
Pseudonim: The Big Bear, The Fat Rambo
Data urodzenia/Wiek: 18.09.1970/43 lata
Zdolności: Szkolenie Marines oraz Sił Specjalnych, Szkolenie S.H.I.E.L.D
Znaki szczególne: Tatuaż wojskowe, piwny brzuch, piersiówka czegoś mocniejszego, większe i mniejsze blizny na ciele.
Urazy: Kilka metalowych płytek w ciele, oraz liczne obicia i złamania, które dostał w czasie służby w wojsku.
Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 23
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2019 19:10   

Zbierał informacje oraz przygotowywał się po cichu do wdrożenia je w życie, wszak SHIELD zajmuje się ochroną ludzi, tego zmierzał Jim starał się jak mógł z drobną garstką agentów choć by przez te dwa lata odkryć jedną bazę bądź miejsce w której być może jest ona.

 
 

Jane 

#TeamIronAmerica
Imię i nazwisko: Jane Weller
Data urodzenia/Wiek: 14.07.1988, 25 lat
Zdolności: Przejmowanie mocy przez krew, manipulacja molekularna, telekineza
GXRA 2017
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 9734
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2019 19:15   

Koniec historii opisuje jego zamierzenia, stan na wiosnę/lato 2012 roku. Zostaje dwuletnia luka, którą wypadałoby jednak w paru zdaniach opisać i na koniec dodać gdzie jest na maj 2014 i co aktualnie robi.
 
 
 

Frank Krüger 

Imię i nazwisko: Frank Krüger
Pseudonim: The Big Bear, The Fat Rambo
Data urodzenia/Wiek: 18.09.1970/43 lata
Zdolności: Szkolenie Marines oraz Sił Specjalnych, Szkolenie S.H.I.E.L.D
Znaki szczególne: Tatuaż wojskowe, piwny brzuch, piersiówka czegoś mocniejszego, większe i mniejsze blizny na ciele.
Urazy: Kilka metalowych płytek w ciele, oraz liczne obicia i złamania, które dostał w czasie służby w wojsku.
Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 23
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2019 19:22   

Dodałem tekst wyjaśniając, mam nadzieje że wszystko jest w porządku ^^

 
 

Jane 

#TeamIronAmerica
Imię i nazwisko: Jane Weller
Data urodzenia/Wiek: 14.07.1988, 25 lat
Zdolności: Przejmowanie mocy przez krew, manipulacja molekularna, telekineza
GXRA 2017
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 9734
Wysłany: Pon 09 Wrz, 2019 19:29   

Uzupełnij profil, dopisz się do grupy (link pod logo) oraz załóż tematy w Kartotece oraz w Komunikacji.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Jeden

X-Men RPG jest chronione prawami autorskimi - te dotyczące materiału źródłowego należą do Marvela, zaś reszta przynależy do graczy i Administracji forum.
Zabrania się kopiowania i modyfikowania jakiejkolwiek jego części bez zgody Administracji i użytkowników.
Forum jest przystosowane do przeglądarek Firefox, SeaMonkey, Opera, Comodo Dragon. Część emotikon dzięki CookiemagiK. Kod wysuwanego panelu by Luxter.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by XR TEAM for X-MEN RPG FORUM © 2007-2018