{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[C] Pokoje Petera i Gamory
Autor Wiadomość

Star-Lord 

I'm half-Terran

Imię i nazwisko: Peter Jason Quill
Pseudonim: Star-Lord
Data urodzenia/Wiek: 4.02.1980 || 34 lata
Zdolności: walka, strzelanie, pilotaż, kradzieże || zwiększona wytrzymałość
Znaki szczególne: kilkudniowy zarost, czarujący uśmiech, zawsze ma przy sobie walkmana
Urazy: rana na lewym boku
Wysłany: Sob 11 Sty, 2020 20:12   

Peter posłał Gamorze uśmiech pełen pewności siebie, możliwe wręcz, że nawet lekkiego zadufania w sobie.
- Nie rozwalił mnie kamień nieskończoności, to nie dam się też tej małej ranie - oznajmił po odwzajemnieniu pocałunku.
Nigdy nie miał jej dość, była jak słodki owoc, wiecznie nęcący go swoim widokiem, smakiem, soczystością, aromatem. Potrafiła jednym gestem, jednym spojrzeniem sprawić, że nie widział niczego poza nią. Definitywnie go sobie okręciła wokół malutkiego paluszka, a przynajmniej kiedy byli sami. Jakoś obecność reszty drużyny sprawiała, że większość krwi zostawała w jego głowę, a nie spływała dużo niżej.

Chwilę później słowa Gam zmroziły go tak bardzo, że ledwie powstrzymał się od uzewnętrznienia wewnętrznego dreszczu. Położył obie dłonie na jej policzkach i zmusił by spojrzała mu prosto w oczy, a te patrzyły na nią w tym momencie z zimną, śmiertelną powagą, co tylko podkreślało jego zaciśniętą szczękę, ale nawet w małym ułamku nie pokazywało jak wielki ścisk czuł w klatce piersiowej, jak jego serce waliło, a płuca się boleśnie skurczyły.
- Powiem to tylko raz i lepiej to przyjmij do wiadomości od razu, bez żadnych ale i bez prób wywinięcia się - mówił przez ściśnięte gardło, jego głos lekko drżał, chociaż on sam tego nie zauważał. - Jesteś mi potrzebna w jednym kawałku i niech mnie szlag trafi jeśli pozwolę by ktokolwiek mi cię zabrał. Nie pozwolę, by Thanos chociażby spojrzał w twoim kierunku, nie mówiąc już o tym by próbował cię dotknąć. Zabiję tego sukinsyna zanim nawet znajdzie się w pobliżu nas! I to mogę ci obiecać, Gammy!

Odpowiedz do tematu