{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[C] Jadalnia dla uczniów
Autor Wiadomość

Jane 

#TeamIronAmerica

Imię i nazwisko: Jane Weller
Data urodzenia/Wiek: 14.07.1988, 25 lat
Zdolności: Przejmowanie mocy przez krew, manipulacja molekularna, telekineza
GXRA 2017
Wysłany: Sob 04 Sie, 2018 10:14   [C] Jadalnia dla uczniów

Jadalnia mieści się na lewo od salonu i ściana dzieląca oba pomieszczenia ma wbudowane szafki kredensowe. Znajduje się tu kilka długi stołów z krzesłami dla uczniów i młodszych mieszkańców szkoły. Po lewej stronie od wejścia jest mniejsza jadalnia dla nauczycieli, którą można oddzielić zamykają harmonijkowe drzwi. Te jednak najczęściej są złożone, pozwalając dorosłym mieć oko na młodzież.

John Highway 

Imię i nazwisko: John Highway
Zdolności: Telepatia, Telekineza, Zmiana budowy ciała.
Znaki szczególne: Strasznie wychudzony
Wysłany: Czw 05 Mar, 2020 11:44   

John wszedł do jadalni w poszukiwaniu ciszy. Ruszył do jednego ze stołów, rozglądając się po nowo poznanym miejscu. Przeleciał spojrzeniem każdy kąt i usiadł przy stole. Przydałoby się jakieś towarzystwo. Spojrzał na stół, po czym położył na nim ręce. Starał się nie skupiać na stole za bardzo, żeby ciało nie zmieniło się w drewno. Rozglądał się po całej jadalni w oczekiwaniu na kogoś, z kim mógłby pogadać.

Blink 

Imię i nazwisko: Clarice Ferguson
Pseudonim: Blink
Data urodzenia/Wiek: 13.07. 1984 r. / 30 lat
Zdolności: Teleportacja, Teleportacyjne ostrza
Znaki szczególne: Różowy kolor skóry, wściekle zielone oczy, fioletowe, długie włosy, spiczaste uszy, znamiona na twarzy
Wysłany: Czw 05 Mar, 2020 12:53   

Blink była jedną z niewielu uczniów, którzy poruszali się po szkole bez najmniejszego problemu pomijając oczywistość, a mianowicie jej moc. Gdy weszła do jadalni dla uczniów przez portal jedni zrobili reakcję typu "wow" inni z kolei totalnie zignorowali, a jeszcze inni spojrzeli na nią i nic nie skomentowali. Gdy się pojawiła jej wściekłe zielone oczy zaczęły się rozglądać po pomieszczeniu. Blink miała włosy związane w koński ogon, tylko dlatego, że przed chwilą wysuszyła włosy i nie miała czasu zrobić na nich warkoczyki. Dlatego też takie chwilowe rozwiązanie musiało dla niej wystarczyć. Blink nie rozglądała się za uczniami, bo w głównej mierze to ona była tą, na którą spoglądał wzrok gd tylko weszła do pomieszczenia. Na początku tym się denerwowała, ale teraz to w sumie miała to w dupie. Usiadła na blancie, wstawiła wodę na kawę, a potem zaczęła jeść kanapki na talerzyku, które wcześniej tutaj zostawiła. Gdy teraz miała zajęte usta oraz dłonie, wściekłe zielone oczy obserwowały młodzików w milczeniu.

John Highway 

Wysłany: Pią 06 Mar, 2020 09:37   

Akurat, kiedy się rozglądał, wybuchł wielki szum. Jakaś kobieta pojawiła się w jadalni za pomocą portalu i to ona wzbudziła taki entuzjazm. John przyszedł tu po cisze, a znalazł hałas. Przelotnie spojrzał na nią i wstał, żeby nałożyć sobie jedzenie. Jakieś kanapki i herbatę. On sam też wzbudzał zainteresowanie innych. Niektórzy wytykali go palcami, inni tylko na niego patrzeli, a jeszcze inni w ogóle nie zwracali na niego uwagi. Wszystko przez to, że był chudy i trochę blady. Zabrał swój talerzyk z kanapkami i herbatę wprost do stolika, przy którym siedziała ta dziwna postać. Wziął jedną kanapkę do ręki i powoli sobie ją jadł. Przy tym trochę mu się trzęsła ręka.

Blink 

Znaki szczególne: Różowy kolor skóry, wściekle zielone oczy, fioletowe, długie włosy, spiczaste uszy, znamiona na twarzy
Wysłany: Sob 07 Mar, 2020 15:15   

W momencie gdy Blink siedziała na blacie i obserwowała otoczenie tłum uciszył się. Niekiedy dostrzegała ciekawskie spojrzenia w jej kierunku lub też innego nowego osobnika. Rzadkością jest by to nie ona była w centrum uwagi, to już brzmi jak coś nowego. Jedynym takim wyjątkiem są nowi w instytucie, zapewne jest i teraz.
-Jesteś nowy - rzekła stwierdzając fakt. To nie było pytanie, czy niepewne zapytanie, a jedynie stwierdzeniu fakt, że tak właśnie jest. Wbiła swe oczka zielone w postać nowego, wyglądał na chudego i dość bladego. Jakby nie jadł nic od tygodnia.
-Możesz mi mówić Blink - dodała po chwili kiwają cgłową na powitanie. Sięgnęła po czajnik by zaparzyć sobie kawę i dolała do niej mleka. Następnie postanowiła dosiąść się do stolika nowego. Na jej ustach zawitał lekki uśmiech.

John Highway 

Wysłany: Nie 08 Mar, 2020 11:18   

John dalej spokojnie i powoli jadł swoją kanapkę. Słuchał co mówi do niego dziewczyna. Tylko kiwał głową na wszystko, po czym spojrzał na nią. -Tak jestem nowy. Fajnie że ktoś raczył się wreszcie do mnie odezwać. Normalnie tylko patrzą na mnie i nikt nie pomyśli by podejść do mnie i zagadać. Do mnie możesz mówić John.- powiedział wszystko wolno, przestając na chwilę jeść kanapki. Zabrał się za popijanie herbaty. Lekko trzęsła mu się szklanka w rękach.

Blink 

Wysłany: Pon 09 Mar, 2020 12:38   

To był niecodzienne spotkać kogoś nowego nieprzywitanego na przykład przez Jane bądź innego członka szkoły. Takie rzeczy bywały rzadkością, ale jak widać zdarzały się, co w tym momencie już ją tak bardzo nie dziwiło jak kiedyś.
-Miło poznać John. Cóż w takim razie ja Cię powitam jak uczennica szkoły. Zwiedzałeś już coś czy po prostu sam tu przyszedłeś? - zapytała z ciekawości, ale też i po to aby podtrzymać jakoś tę rozmowę. A nie była zwykle za rozmowna, woliła działać niż mówić, być może tym razem nie będzie tak źle? To się okaże.

John Highway 

Wysłany: Wto 10 Mar, 2020 16:45   

Lekko sie uśmiechnął na słowa powitania Blink. Ciekawe co tu można zwiedzać. To zwykła szkoła nie? Przez chwilę nic nie mówił tylko zatopił się w kanapkach. Musiał trochę zjeść, był głodny po podróży i nie chciał mówić z pełną buzią. Kiedy zjadł wreszcie sie odezwał. -Mi ciebie też miło poznać Blink. W zasadzie sam tu przyszedłem i nic jeszcze nie zwiedzałem. Nawet nie wiem co tu można zwiedzać to zwykła szkoła chyba. Nie wiem nawet co tu za bardzo robię. To przez te dziwne wydarzenia które miały miejsce w psychiatryku?- spytał głupio. Naprawdę nie wiedział za bardzo co to za miejsce. Co prawda dziwna kobieta która go tu przyprowadziła, coś mu opowiadała o tym miejscu, ale nie zrozumiał za dużo.

Blink 

Wysłany: Czw 12 Mar, 2020 17:03   

-Psychiatryk? - zdziwiła się Blink unosząc do góry obie brwi. Co jak co, ale ludzi z psychiatryka to jeszcze nie brali.
-A co tam się stało? Jeżeli mogę wiedzieć oczywiście - zapytała z ciekawością. Jakoś bardzo mocno ją to nie interesowało, ale zapytać mogła. Upiła łyk kawy, a następnie wzięła kilka kęsów kanapki. Zerkała to tu to tam spoglądając jak niektórzy chodzą i wychodzą. Dość cicho dzisiaj w jadalni, być może dlatego, że była wczesna godzina koło dziewiątej.

John Highway 

Wysłany: Czw 12 Mar, 2020 17:40   

-Tak. Siedziałem tam przez... głosy w głowie, które tylko ja słyszałem. Coś dziwnego.- Nie wiedział dlaczego dziewczynę, która potrafi otwierać coś w rodzaju portali (Co w sumie jest dziwne.) się zdziwiła. Może nigdy nie spotkała nikogo z takiego miejsca. -Oczywiście że możesz. Więc tam w psychiatryku stały się dwie dziwne rzeczy. Mówiąc w skrócie, wszystko wokół mnie zaczęło latać. To pierwsza dziwna rzecz. A druga to że ciało zmieniało się w to co dotykałem rękami. Opowiedziałem oczywiście o tym lekarzom, ale oni mi nie uwierzyli bo wiesz... jestem "szalony".- Przy słowie szalony zrobił cudzysłów. Czuł się dziwnie mówiąc o tym wszystkim. W jego głosie, przy wymawianiu każdego słowa, dało się wyczuć nutkę szaleństwa. Popatrzał prosto w stół, a potem na kanapki. Odepchnął resztę od siebie i zabrał się za popijanie herbaty.

Blink 

Wysłany: Sob 21 Mar, 2020 13:50   

Blink słuchała w milczeniu kiwając głową na zgodę, a więc nie oszalał, a jedynie uaktywniły się jego moce, a ludzie to głupie istoty. Myśleli, że zwariował, a wystarczyło dostarczyć go do instytutu.
-Jak na moje oko wygląda na to, że umiesz czytać w ludzkich umysłach, latanie jest dość powszechne, to zapewne telekineza, a zamiana w rzeczy to dość oryginalne, ale zapewne będziesz musiał nad tym zapanować - odrzekła naturalnym tonem głosu tak jakby to było dla niej naturalne. Fakt, że nie znała nikogo z psychiatryka było oczysite, jednak powód, dlaczego tam się dostał był intrygujący. Widocznie x-meni pojawili się za późno.
-A kto Cię tu sprowadził? - dodała unosząc brew ku górze. Palcami przejechała po swoich włosach, niedługo musi się zebrać by zrobić z nich warkoczyki.

[ Komentarz dodany przez: Jane: Pon 25 Maj, 2020 15:48 ]
Z powodu rezygnacji z postaci Blink sesja zostaje przerwane. Blink opuszcza temat i ląduje w tzw. Limbo. John może jakkolwiek zechce opuścić temat pozostawiając w nim post odpowiedniej treści lub edytując ostatni napisany w tym temacie.

Odpowiedz do tematu