{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[C] Pokoje Petera i Gamory
Autor Wiadomość

Star-Lord 

I'm half-Terran

Imię i nazwisko: Peter Jason Quill
Pseudonim: Star-Lord
Data urodzenia/Wiek: 4.02.1980 || 34 lata
Zdolności: walka, strzelanie, pilotaż, kradzieże || zwiększona wytrzymałość
Znaki szczególne: kilkudniowy zarost, czarujący uśmiech, zawsze ma przy sobie walkmana
Urazy: rana na lewym boku
Wysłany: Sob 11 Sty, 2020 20:12   

Peter posłał Gamorze uśmiech pełen pewności siebie, możliwe wręcz, że nawet lekkiego zadufania w sobie.
- Nie rozwalił mnie kamień nieskończoności, to nie dam się też tej małej ranie - oznajmił po odwzajemnieniu pocałunku.
Nigdy nie miał jej dość, była jak słodki owoc, wiecznie nęcący go swoim widokiem, smakiem, soczystością, aromatem. Potrafiła jednym gestem, jednym spojrzeniem sprawić, że nie widział niczego poza nią. Definitywnie go sobie okręciła wokół malutkiego paluszka, a przynajmniej kiedy byli sami. Jakoś obecność reszty drużyny sprawiała, że większość krwi zostawała w jego głowie, a nie spływała dużo niżej.

Chwilę później słowa Gam zmroziły go tak bardzo, że ledwie powstrzymał się od uzewnętrznienia wewnętrznego dreszczu. Położył obie dłonie na jej policzkach i zmusił by spojrzała mu prosto w oczy, a te patrzyły na nią w tym momencie z zimną, śmiertelną powagą, co tylko podkreślało jego zaciśniętą szczękę, ale nawet w małym ułamku nie pokazywało jak wielki ścisk czuł w klatce piersiowej, jak jego serce waliło, a płuca się boleśnie skurczyły.
- Powiem to tylko raz i lepiej to przyjmij do wiadomości od razu, bez żadnych ale i bez prób wywinięcia się - mówił przez ściśnięte gardło, jego głos lekko drżał, chociaż on sam tego nie zauważał. - Jesteś mi potrzebna w jednym kawałku i niech mnie szlag trafi jeśli pozwolę by ktokolwiek mi cię zabrał. Nie pozwolę, by Thanos chociażby spojrzał w twoim kierunku, nie mówiąc już o tym by próbował cię dotknąć. Zabiję tego sukinsyna zanim nawet znajdzie się w pobliżu nas! I to mogę ci obiecać, Gammy!

Gamora 

Imię i nazwisko: Gamora
Pseudonim: Most Dangerous Woman in the Universe, Green Assassin Lady
Data urodzenia/Wiek: 1989/25 Zehoberi years
Zdolności: Nadludzka siła, nadludzka prędkość, nadludzka wytrzymałość, nadludzka zręczność, nadludzkie odruchy, regeneracja, wyszkolony morderca, mistrz taktyki i strategii.
Znaki szczególne: Zielona skóra
Urazy: Thanos
Wysłany: Wto 16 Cze, 2020 19:33   

Gamora nie musiała komentować, by Quill wiedział co dokładnie myśli o jego ułańskiej fantazji, która pchnęła go ku dość... nierozważnemu pomysłowi rzucania się i łapania kamienia nieskończoności ..nagą ręką. Nie uzbrojoną w żadną rękawice, w nic co mogło go uchronić przed rychłą śmiercią. Swoją drogą nadal zastanawiało jak to się stało, że uszedł z życiem. Znaczy, owszem potem wszyscy wzięli na siebie moc kamienia, ale przez te kilka sekund, które powinny roznieść go w pył... Quill miał się całkiem dobrze. Ot grymas bólu, ale bo to pierwszy raz? Podobne miny miewał podczas treningów z Draxem, gdy udawała, że akurat nie patrzy.
- Nadal cie to nie dziwi? - Zapytała, bo oprócz opierdzielu to raczej nie mieli okazji na ten temat na spokojnie porozmawiać.

Nie uciekała wzrokiem, ale wiedział jaka będzie jej reakcja, gdy usłyszy jego słowa. Chciała pokiwać głową, odsunąć się, syknąć, fuknąć, sprowadzić go na ziemie, mówiąc, że to nie są żarty, ale powstrzymała się. Właściwie to Peter ją powstrzymał ciepłem swoich dłoni, głębokim spojrzeniem, a przede wszystkim drżącym głosem. Wiedziała, że ją kocha, ale nie sądziła, że sama myśl o tym, że może ją stracić przyprawiło o drżenie. Zwykle bawili się w ukrywanie emocji, chowaniem ich za maską odwagi i to nie był fałsz. Każdy z nich był gotowy rzucić się za sobą w ogień bez mrugnięcia okiem, ale nie każdy z nich był na tyle odważny by przyznać się do swoich wewnętrznych lęków... I chyba to najbardziej ją w tym momencie urzekło.
- Peter... - Szepnęła.

Star-Lord 

I'm half-Terran

Imię i nazwisko: Peter Jason Quill
Pseudonim: Star-Lord
Data urodzenia/Wiek: 4.02.1980 || 34 lata
Zdolności: walka, strzelanie, pilotaż, kradzieże || zwiększona wytrzymałość
Znaki szczególne: kilkudniowy zarost, czarujący uśmiech, zawsze ma przy sobie walkmana
Urazy: rana na lewym boku
Wysłany: Wto 16 Cze, 2020 20:19   

- Kocham cię, Gam - powiedział, patrząc z miłością w jej urzekająco piękne oczy. - I nie zamierzam cię stracić. Nie pozwolę by ci się cokolwiek stało. Nie pozwolę, by ktokolwiek mi cię odebrał. Nie po to czekałem na ciebie całe życie - dodał jeszcze nim przyciągnął jej usta do swoich i pocałował ją delikatnie, czule wręcz, tak by poczuła jak bardzo ją darzy uczuciem, jak bardzo jej potrzebuje.
Gamora była jego iskierką nadziei, jego gwiazdą przewodnią w ciemnym, zimnym kosmosie. Była jego wszystkim i Quill był pewien, że jej utrata by go zabiła. Dlatego zamierzał walczyć o nią, nawet kosztem własnego życia i zdrowia. Zrobiłby dla niej niemal wszystko, niemal, bo nie zamierzał nigdy spełnić jej szalonej prośby. Raz przeżył użycie Power Stone, drugi raz z pewnością też się by mu to udało. Nie zawahałby się, gdyby to znaczyło skopanie Thanosowi jego śmierdzącego fioletowego dupska i ohydnej gęby.

- Może to ma coś wspólnego z tym, co odkryła o mnie Nova Prime? - wymruczał, odrywając się na chwilę od tych kuszących warg. Wpatrywał się w Gamorę nieco zamglonym wzrokiem, ale jaki mógłby mieć, mając świadomość, że siedzi mu ona na kolanach, niemal wtopiona w niego nie dzieli ich nawet skrawek materiału. Na ułamek sekundy jego wzrok zawędrował poniżej linii ramion Gam, a z jego gardła wydobył się niski pomruk uznania dla tego co zobaczył. Jego ukochana była doskonała w każdym calu. I sprawiała, że zapominał o całym świecie, o tym, że tu utknęli, że zostali zaatakowani, że Milano ciągle nie mogła latać, że naprawy się przeciągały, że jego towarzysze gdzieś się rozpierzchli, korzystając z gościny gospodarzy. Przy Gamorze nawet Milano schodziła na dalszy plan. Tak, proszę państwa, Peter 'Star-Lord' Quill był nieodwołalnie, beznadziejnie, głęboko i poza wszelkimi granicami zakochany w Gamorze.

Odpowiedz do tematu