{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
Drax
Autor Wiadomość

Drax 

Imię i nazwisko: Drax
Pseudonim: Niszczyciel
Data urodzenia/Wiek: nieznane
Zdolności: Nadludzka siła, zręczność, wytrzymałość, przyspieszona regeneracja, mistrzowski wojownik, ekspert w walce na noże
Znaki szczególne: 200cm wzrostu, czerwone tatuaże
Dołączył: 23 Sty 2016
Posty: 55
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016 15:36   Drax

Imię i nazwisko: Drax

Pseudonim: Niszczyciel

Data urodzenia/Wiek: Nieznane

Pochodzenie: Nieznane


Wygląd:
Drax jest naprawdę wysokim, bo mierzącym dwa metry osobnikiem. Pierwsza myśl, która się nasuwa osobie, która widzi go po raz pierwszy to to, iż Drax to olbrzymia kupa mięśni. W drużynie strażników tylko Groot jest od niego wyższy. Taki wygląd Drax uzyskał poprzez uwarunkowania genetyczne i ciężki trening, który podjął w celu zabicia mordercy swojej rodziny. Przy takiej masie i wzroście nie jest dziwne, iż jego waga wynosi ponad trzysta kilogramów. Jednak jeśli ktoś myśli, że Drax to powolny żółw, to może się srogo przeliczyć. Nasz bohater nie posiada włosów na głowie, ani na twarzy. Jego oczy są koloru niebieskiego, co jest przeciwieństwem drugiej dość charakterystycznej cechy wyglądu. Mowa tu oczywiście o masie czerwonych tatuaży, będących na całym ciele Niszczyciela oraz jego twarzy. Nie wiadomo czemu mają służyć, choć większość osób zakłada, że są to tatuaże plemienne. Co do jego odzienia to nie jest jakoś nadzwyczajnie wyszukane. Składają się na nie wojskowe spodnie i buty. Drax nigdy nie nosi koszuli.

Charakter:
Co można powiedzieć o osobie, której nadrzędnym celem jest zemsta? O dziwo całkiem sporo. Drax jest osobą bardzo honorową i ceni sobie dobrą walkę. Nie lubi tchórzostwa, ani sztuczek, gdyż zawsze woli uderzyć od frontu. Często też nie liczy się z konsekwencjami swoich działań, lecz potrafi wyciągać wnioski ze swoich porażek. Co do kontaktów z innymi to są one dość ciężkie. Drax nie jest duszą towarzystwa, lecz dobry trunek czy walka potrafią przełamać pierwsze lody. Mężczyzna szanuje wielkich wojowników i ludzi, którzy nie boją się śmierci. Za swoich przyjaciół gotów jest walczyć i pomścić ich śmierć, zaś dla wrogów ma tylko jedno słowo. Zniszczenie. Warto jednak zaznaczyć pewną rzecz, którą można szybko wyłapać przebywając w towarzystwie wojownika przez dłuższy czas. Jest to natomiast brak umiejętności łapania aluzji i metafor. Drax bierze wszystko dosłownie i czasami trzeba mu tłumaczyć pewne znaczenia dość łopatologicznie. Przez to bywa często ofiarą kpin ze strony Rocketa.

Historia:
Drax urodził się na jednej z wielu planet w Galaktyce. Nie wiadomo dokładnie na jakiej, gdyż nie ma żadnych zapisków dotyczących tego, sam mężczyzna jakoś nie dzieli się chętnie tą informacją. Jest za to pewne, że Niszczyciel miał żonę o imieniu Hovat i córkę Kamarię. Pochodził natomiast z rasy świetnych wojowników, którzy byli oddani swojej kulturze. I tutaj pewnie skończyłaby się historia o naszym wojowniku, gdyby na scenę nie wkroczył Ronan Oskarżyciel i nie wymordował jego rodziny. Wtedy Drax poprzysiągł zemstę na Ronanie i wkroczył na ścieżkę mordu i zniszczenia. Szalał po galaktyce w poszukiwaniu przedstawicieli gatunku, z którego pochodził Ronan, zdobywając reputację jednego z najbardziej niebezpiecznych osobników w całej galaktyce i dorabiając się przydomka Niszczyciel. W końcu po dokonaniu dwudziestu dwóch morderstw i co najmniej sześciu ciężkich uszkodzeniach ciała został aresztowany przez siły Novy i osadzony w więzieniu Kyln.
Tam właśnie spotkał swoich przyszłych towarzyszy, a mianowicie Petera Quilla znanego jako Star Lord, a przynajmniej sam Peter tak się nazywał. Kolejnymi byli Rocket Raccoon oraz jego przyjaciel Groot. Ostatnim członkiem paczki była przyszywana córka Thanosa, którą Drax chciał pozbawić życia. Prawie mu się to udało, lecz Quill przekonał go, że Gamora zaprowadzi go do Ronana, dzięki czemu nasz wojownik dokona swojej zemsty. Nie mając lepszego planu Drax przyłączył się do nowo poznanych znajomych, pomagając im uciec z więzienia. Następnym przystankiem ich podróży była stacja Knowhere, gdzie Peter i Gamora mieli sprzedać The Orb. Drax wolał użyć go jej broni, przez co poróżnił się znów z zielonoskórą kobietą, lecz Quill uspokoił ich obydwoje. Warto wspomnieć o tym, że kiedy Peter i Gamora byli zajęci sobą, to Niszczyciel i Rocket upili się i wdali w bójkę. A dokładniej Drax tłukł się z Grootem, który ochraniał kumpla. Po tym wydarzeniu wojownik uwierzył, że jego towarzysze nie pomogą mu w zemście na Ronanie, więc sam postanowił doprowadzić do konfrontacji. Podał swojemu nemezis informacje, o tym gdzie przebywa grupka naszych wykolejeńców, a następnie czekał na Ronana mając nadzieję, że oto nadchodzi chwila dokonania jego zemsty. Niestety okazało się, że jego przeciwnik był od niego o wiele silniejszy co prawie skończyło się śmiercią Draxa. Na całe szczęście został uratowany przez Groota, a następnie pomagał Rocketowi w odbiciu przyjaciół z rąk łowców. Tam też został opracowany plan zabicia Ronana, który miał zamiar zniszczyć stolicę Novy, Xandar. Drax wraz ze swoimi towarzyszami, łowcami i siłami Novy walczyli przeciwko Ronanowi i jego siłom. Przedarli się na statek Ronana, gdzie Drax zabił wielu jego ludzi, w tym Koratha Prześladowcę. Jednak wszystko zdało się na nic, gdyż siła Ronana po zdobyciu The Orb była wręcza powalająca. Na szczęście dzięki umiejętnościom Quilla, Drax zdołał zniszczyć młot Oskarżyciela, a tym samym przyczynił się do jego zniszczenia przez Strażników Galaktyki.
Po tym wszystkim Drax i jego przyjaciele ruszyli przez galaktykę zwalczając niesprawiedliwość, chroniąc niewinnych i dając łupnia wszelkim bandziorom. W międzyczasie Groot wyrósł i całkowicie się zregenerował.
I wtedy ich statek znalazł się zbyt blisko eksplodującej atomówki, która zniszczyła armię Chitauri. Wywołało to silne zakłócenia w tej części galaktyki, tworząc tunel czasoprzestrzenny, który wessał Milano i „wypluł” statek niemalże na orbicie Ziemi, gdzie potem się on rozbił na terenie Instytutu Charlesa Xaviera. Drax jak to on przespał praktycznie całą katastrofę, dochodząc do drużyny dopiero wtedy, kiedy już wszyscy zbierali się do wyjścia. Nie mieli pojęcia co czeka ich na tej planecie, ale jedno było pewne. Dobrze mieć Draxa w pierwszej linii.

Jak trafiłeś na Ziemię?
Razem z pozostałymi Strażnikami i ich statkiem został wessani w tunel czasoprzestrzenny i wyrzucony na orbicie Ziemi.


Umiejętności/zdolności/sprzęt:

Nadludzka siła – Drax jest o wiele silniejszy od wielu znanych gatunków. Bez najmniejszego trudu może zabić wiele osób, przebić bardzo trwardy metal czy też rozerwać drony na pół lub wyrwać ręce Groota jak to się kiedyś zdarzyło. Może również podnosić olbrzymi ciężary (do 40 ton) Ponadto, dzięki swojej sile może wykonywać kilkumetrowe skoki. Jedyną znaną osobą, która zdołała go pokonać był Ronan.

Nadludzka zręczność – łączy się ona z jego siłą, dzięki czemu Drax może skakać na olbrzymie odległości, żeby szybko dopaść wroga, a także uniknąć pocisku. Ponadto dzięki swojej ponadprzeciętnej zręczności jest szybkim i zwinnym przeciwnikiem.

Nadludzka wytrzymałość – Drax może wytrzymać ataki, które większość gatunków galaktyki obróciłyby w proch. Ostrzał droidów, czy też strzelanie z działa wytrzymuje bez najmniejszego problemu. Nawet potężne uderzenia Ronana nie zadały tylu obrażeń ile spowodować powinny. Drax jest odporny na potężne uderzenia materii, wysokie temperatury oraz wiele dni bez pożywienia. Krótko mówiąc, ciężko go zabić.

Przyspieszona regeneracja – ciało Draxa potrafi się regenerować w bardzo szybkim tempie. To co byłoby śmiertelne dla innych gatunków, to dla Draxa jest chwilą leczenia. Nieznane są jednak granice jego umiejętności.
Nadludzkie zmysły – Drax potrafi wyczuć, zobaczyć i usłyszeć o wiele więcej niż inni.

Mistrz walki – Drax jest niekwestionowanym wojownikiem, którego umiejętności są znane w całej Galaktyce. Bez najmniejszego trudu zabija większość swoich przeciwników i tylko Ronan Oskarżyciel zdołał go pokonać.

Ekspert w walce nożami – Używając w walce tylko jednego rodzaju broni, Niszczyciel doprowadził swoje umiejętności do czystej perfekcji. Potrafi się doskonale nimi posługiwać w celu eliminacji swoich wrogów.

Sprzęt : Podwójne noże, które Drax wykorzystuje podczas walki. Są to pięknie wykonane zakrzywione ostrza, które Drax otrzymał na początku swojej drogi do zemsty.
klik

Rodzina:
Hovat - Żona, nie żyje
Kamaria - Córka, nie żyje

Inne:
- w wolnych chwilach lubi czyścić swoje noże.
- ma obsesję na punkcie zabicia mordercy swojej rodziny.
- drze koty z Rocketem, przez co Quill musi ich często uspokajać.
- próbuje się uczyć znaczenia metafor i powiedzonek, których używają jego przyjaciele.
- lubi dużo wypić i rozwalić komuś gębę.
- tak naprawdę ma złote serce i zrobi wiele dla swoich towarzyszy.

Wybrana ranga: Guardian

Na avatarze jest: Dave Bautista

Let's face it, this is not the worst thing you've caught me doing.
 
 

Scarlet Witch 

No more...
Imię i nazwisko: Wanda Maximoff
Pseudonim: Scarlet Witch
Data urodzenia/Wiek: 1 grudzień 1987/26 lata
Zdolności: - manipulacja prawdopodobieństwem, tworzenie pól siłowych, teleportacja ludzi i przedmiotów, zdolność latania
GXRA 2015
GXRA 2017
Dołączyła: 21 Sty 2014
Posty: 1362
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016 15:43   

Uzupełnij profil, dopisz się do grupy (link pod logo) oraz załóż tematy w Kontaktach oraz w Komunikacji.

Strój na gale

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Jeden

X-Men RPG jest chronione prawami autorskimi - te dotyczące materiału źródłowego należą do Marvela, zaś reszta przynależy do graczy i Administracji forum.
Zabrania się kopiowania i modyfikowania jakiejkolwiek jego części bez zgody Administracji i użytkowników.
Forum jest przystosowane do przeglądarek Firefox, SeaMonkey, Opera, Comodo Dragon. Część emotikon dzięki CookiemagiK. Kod wysuwanego panelu by Luxter.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by XR TEAM for X-MEN RPG FORUM © 2007-2018