{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
Rocket
Autor Wiadomość

Rocket 

Imię i nazwisko: 89P13
Pseudonim: Rocket Raccoon, Rocket, Creepy Little Beast, Ranger Rick, Vermin, Rodent, Hamster
Data urodzenia/Wiek: nieznany
Zdolności: ponadprzeciętna siła, zwinność i intelekt | strzelec wyborowy | spec od sprzętu wielorakiego | multilingwista
Znaki szczególne: wygląda jak cholerny SZOP
GXRA 2017
Dołączył: 23 Sty 2016
Posty: 106
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016 15:38   Rocket

Imię i nazwisko:89P13

Pseudonim: Rocket Raccoon, Rocket, Creepy Little Beast, Ranger Rick, Vermin, Rodent, Hamster

Data urodzenia/Wiek: nieznane

Pochodzenie: planeta Halfworld w systemie gwiezdnym Keystone

Wygląd: Rocket mierzy około metra dwudziestu centymetrów wzrostu, porasta go gęste szaro-biało-czarne futro. Ogólnie rzecz ujmując, pod względem wyglądu niewiele odróżnia go od szopa. Różnicą zaś jest fakt, że porusza się na dwóch nogach jak człowiek i nosi pomarańczowo-czarny kombinezon. Czasem go zdejmuje i, przy odrobinie szczęścia, można zobaczyć elementy jego "konstrukcji". Jego brązowe oczka niezmiennie obserwują świat, czasem ze złością, czasem ze złośliwymi iskierkami, a czasem z dziką chęcią masowej destrukcji w ramach rozrywki. A ostre ząbki i pazury tylko dopełniają wizerunku tego rozkosznego (jakby nie było) stworzenia.

Charakter:
Rocket jest nerwowy i bardzo agresywny. Potrafi być rozgoryczony, zgryźliwy, sarkastyczny, jak i przesadnie szczęśliwy i ogólnie mizantropijny. Ma również nietypowe poczucie humoru. Wydaje się dumny z bycia profesjonalistą, co można było zauważyć jest kiedy przemówił surowo do Groota, gdy ten, uśmiechając się, pił z fontanny.

Rocket jest nadzwyczaj inteligentny, dużo bardziej inteligentny niż zwierzę, a przynajmniej tak inteligentny, jak człowiek, jeśli nie bardziej. Jest w stanie układać bardzo złożone, skomplikowane plany w bardzo krótkim okresie czasu, takie jak ten, aby wydostać się z Kyln. Jednak ta inteligencja jest czasem wypierana przez jego emocje, które wydają się być niezwykle silne, takie jak gniew na Petera, gdy ten wraca odzyskać wspaniałe Mix Vol. 1 i jego smutek nad pozorną śmiercią Groota.

Jednak w głębi duszy, Rocket jest bardzo samotny i nosi w sobie przytłaczający ból w stosunku do eksperymentów, które przeprowadzono na nim zanim został najemnikiem. Dobrze ukrywa swoją niepewność, ale gdy jest pijany, staje się bardzo emocjonalny i, jeśli to możliwe, jeszcze bardziej gwałtowny, zwłaszcza mówiąc o tym, jak nie "prosił", aby być stworzonym takim, jaki jest. Być może z powodu tej samotności i bólu, którego nienawidzi, będąc nazywanym gryzoniem lub szkodnikiem, posunął się aż do ataku na Gamorę i Draxa.

Pomimo pozornej niechęci do ludzi, Rocket jest niezwykle przywiązany do Groota, i jest jedyną znaną osobą, która jest w stanie zrozumieć, co Groot mówi nawet, gdy wszyscy inni słyszą tylko: "Jestem Groot". Rocket płakał, kiedy myślał, że Groot zginął i błagał go, aby go nie ratował, bo wiedział, że ten umrze, jeśli to zrobi.

Chociaż nie jest to prawdziwe zaburzenie psychiczne, Rocket posiada kompleks Napoleona, nazwany na cześć słynnego francuskiego cesarza. Rocket jest bardzo wrażliwy na temat swojego niskiego wzrostu i patrzenie na niego z góry sprawia, że staje się asertywny wobec innych jako środek maskujący jego różne niepewności.


Historia:
89P13 było stworzeniem przypominającym szopa - choć nie wykazuje żadnej wiedzy o tym, czym jest szop, kiedy Peter Quill tak go nazwał - który został pozyskany przez obcą rasę. Dostarczony na planetę Halfworld w systemie gwiezdnym Keystone Quadrant, został genetycznie i cybernetycznie wzmocniony tak, że nadano mu czującą inteligencję. Jednak lata nadużyć i powtarzanych przepisań genetycznych spowodowały, że zaczął nazywać siebie Rocket oraz nabył próżną i chaotyczną osobowość, co doprowadziło go do stania się najemnikiem. Rozległy rejestr karny Nova Corps Rocketa obejmował: 13 kradzieży, 23 ucieczki z więzienia, 7 działalności najemniczej i 15 podpaleń.

Współpracując z Grootem, kolosem Flora z Planety X, Rocket ruszył w galaktykę wykonując różne akty o wątpliwej legalności. Na jednej z takich przygód, Rocket i Groot trafili na The Hub, gdzie bez pieniędzy i zdesperowani szukali pracy w celu zakupu paliwa do ich pojazdu. Zadanie przyszło do nich poprzez Sqqd'li, pod rozkazami swego pracodawcy, pana zbrodni, Zade Scraggot, który zatrudnił Rocketa i Groota do pobrania pakietu przetrzymywanych w bardzo bezpiecznej części "podziemia" stacji za 1000 jednostek. Rocket i Groot z powodzeniem odzyskali pakiet, ale po odkryciu, że pakiet zawierał rodzinę czujących Scalluscs, ślimakopodobnych stworów, i dowiedzeniu się, że Scraggot planuje zarobić na zbiorze ich muszli (i na wieść, że Scalluscs miały pieniądze i mogły podwoić wynagrodzenie Scraggota) Rocket i Groot uratowali Scalluscs z ich okrutnego losu po krótkiej szamotaninie ze Scraggotem i jego ludźmi. Poszukiwania pracy w końcu przyniosły Rocketa i Groota na Xandar, gdzie wytyczali potencjalne cele nagród na zatłoczonym placu. W końcu zauważyli Petera Quilla - poszukiwanego za 40.000 jednostek przez Yondu Udonta - i starali się uchwycić go w czasie jego walki z Gamorą. Walka doprowadziła do aresztowania całej czwórki przez Nova Corps.

Zespół został później przewieziony do więzienia Kyln, choć Rocket był niewzruszony, szczycił się otwarcie swoją historią ucieczek z więzienia. Rocket wyzwał Gamorę za bycie "ludobójczym maniakiem" i córką Thanosa, choć twierdziła, że planuje zdradzić Thanosa i Ronana Oskarżyciela i sprzedać Klejnot na rzecz osoby trzeciej. Rocket, nazwany szopem przez Quilla, wzruszył ramionami, twierdząc, że jest jedyny w swoim rodzaju. Gdy dalej poruszali się po więzieniu, Rocket był świadkiem kłótni Quilla z jednym ze strażników, który ukradł jego własność.

Rocket i Groot szybko zadomowili się wśród więźniów, gdy jeden z nich próbował napastować Quilla, Rocket zadeklarował, że to ich "łup". Rocket był mniej zainteresowany losem Gamory, próbował zniechęcić Quilla do interwencji, gdy Gamora została zaatakowana przez kilku innych więźniów (w tym Draxa Niszczyciela), ale Quill zignorował go i pomyślnie wyperswadował innym zabijanie jej. Gamora przyznała potem, że Orb została wyceniona przez jej nabywcę na 4 mld kredytów i zaoferowała podział zysków i Rocket zgodził się sformułować plan ucieczki z Kyln. Następnego dnia, Rocket poinformował Petera, Gamorę i Groota o jego planie podczas lunchu. Prosił, by Quill zdobył protezę nogi jednego z więźniów, a Gamora jedno z urządzeń sterujących strażników, aby dostać się do strażnicy pośrodku bloku więziennego. Rocket następnie wyjaśnił, że ostatnim elementem do wolności jest panel sterowania posiadający baterię Quardrix, która, jeśli będzie usunięta wymusiłaby awaryjną blokadę więzienia.

Jednak, kiedy to tłumaczył, Groot zawędrował do panelu sterowania i wyrwał akumulator, co wywołało wspomnianą blokadę. Jak tylko Quill i Gamora zdobyli potrzebne przedmioty, Rocket skrytykował Groota za spowodowanie chaosu. Drony bezpieczeństwa i strażnicy przybyli i ostrzelali Rocketa i Groota. Jednak Drax przyszedł im z pomocą i rzucił Rocketowi jedną z broni strażników, ku przyjemności łowcy nagród, który zaczął strzelać do dronów z powietrza, śmiejąc się maniakalnie przy tym.

Elementy wymagane do ucieczki zostały uzyskane, a grupa, w tym Drax, zamknęli się w strażnicy. Kiedy Quill pokazał protezę nogi, Rocket wyśmiał go, ujawniając, że to był makabryczny żart i było to niepotrzebne. Rocket następnie zainicjował swój plan. Wyłączył sztuczną grawitację więzienia, przejął kontrolę nad Dronami bezpieczeństwa i wykorzystał je do przeniesienia strażnicy z bloku więziennego do doku. Grupa zebrała się do dalszej drogi, ale Quill pozostał i kazał innym wziąć swój statek w przestrzeń, podczas gdy on pójdzie odzyskać jego walkmana, ku irytacji pozostałych. Później grupa udała się do Knowhere, kolonii górniczej z siedzibą w odciętej głowie gigantycznej niebiańskiej istoty. Tutaj, grupa udała się do bagażnika Jemiah, gdzie oczekiwali na wezwanie od kupującego kulę. Rocket, Drax i Groot zabawiali się w środku, podczas gdy Gamora i Quill rozmawiali na zewnątrz. Krótka chwila przyjaźni poszła się paść, gdy Rocket, będąc pijany, rozpoczął walkę z Draxem. Pod wpływem alkoholu, zrozpaczony Rocket oskarżył Gamorę i Draxa o wyśmianie go i patrzenie na niego jako "potwora" i groził, że ich zabije. Quill interweniował zanim cokolwiek złego się stało, ale wybuch (i brak postępów w kierunku swojego celu, czyli zabicia Ronan) sprawił, że Drax ich opuścił.

Kupiec Gamory, Taneleer Tivan, wreszcie wezwał ich do swojego muzeum. Rocket i pies kosmonauta, Cosmo, warknęli na siebie, gdy się mijali. Tivan okazał się zainteresowany Grootem, i poprosił o zgodę na wystawienie jego zwłok jako eksponat, jednocześnie odnosząc się do Rocketa jako zwierzaka Groota (co niemal spowodowało kolejny wybuch). Po dopełnieniu formalności, Tivan ujawnił to, co było wewnątrz Orb: Kamień Nieskończoności. Tivan wyjaśnił, że był to jeden z wielu potężnych obiektów stworzonych przez Wielki Wybuch. Tak potężny, że tylko najpotężniejsze istoty były w stanie go dzierżyć, nawet jeśli ciężar władzy rozdzielono wśród wielu osób. Rocket był pod wrażeniem wyjaśnień odnośnie mocy kamienia i zażądał od Tivana zapłaty. Kiedy Tivan wycofał się z zapłaty strażnikom, jego asystentka Carina, widząc sposób, aby zakończyć swoje cierpienie pod kontrolą Tivana, chwyciła kamień. Rezultatem była potężna eksplozja, która rozerwała ją i zniszczyła całe muzeum Tivana. Grootowi udało się podnieść i wynieść Rocketa na zewnątrz, zanim związana z eksplozją fioletowa kula ognia mogła im zaszkodzić, a Quill i Gamora ledwie uszli z życiem, ukrywając się przed wybuchem.

Widząc taką siłę i będąc tym przestraszona, Gamora powiedziała grupie, że powinni oddać Kamień Nova Corps i że zrozumiała, że taka moc nie może być w żadnych rękach, zwłaszcza Ronana. Rocket sprzeciwił się decyzji, ponieważ ich ucieczka z więzienia oznaczyła ich jako zbiegów ściganych przez Corps. Nagle pojawiły się siły Ronana i Ravagers, wezwani tutaj przez mściwego Draxa. Star-Lord, Rocket i Gamora próbowali odeprzeć siły Ronana za pomocą kapsuł przemysłowych, podczas gdy Drax próbował walczyć z Ronanem, Groot zaś pozostał z tyłu. Rocketowi udało się wykorzystać trwałość jego kapsuły na swoją korzyść przez upadek na Necrocraftów Ronana.

Ścigana przez jej siostrę Nebulę i kilku innych Necrocraftów, Gamora próbowała uciec na otwartej przestrzeni, ale jej kapsuła została uszkodzona ze względu na jej niezdolność do funkcjonowania poza Knowhere i natychmiast zniszczona przez Nebulę. Rocket i Quill dogonili nieprzytomną Gamorę. Rocket niestety poinformował Quill, że Gamora nie przetrwa i wrócił do Knowhere. Jednak Quill zgłosił swoje współrzędne Ravagers i wyszedł ze swojej kapsuły, założył swoją maskę Gamorze, prawie przez to umierając, ale został uratowany przez Ravagers.

Rocket wrócił do Knowhere, rozgniewany na Draxa za umożliwienie wzięcia Gamory i Quilla do niewoli i zabranie przez Ronana Kamienia Nieskończoności. Przepraszający Drax próbował usprawiedliwić swoje postępowanie, twierdząc, że został wyprzedzony przez jego pragnienie, aby pomścić śmierć swojej rodziny. Rocket wyśmiał szyderczo śmierć rodziny Draxa. Chcąc odkupić się, Drax zaoferował pomoc Grootowi i Rocketowi w ratowaniu Quilla i Gamory. Sfrustrowany Rocket ze złością kopnął kępę trawy w odpowiedzi. Wkrótce Rocket dokonał konfrontacji z Ravagers w statku Quilla, Milano, uzyskując ich uwagę przez nieszkodliwe ostrzelanie ich statku-matki, Eclectora, i grożąc, że narobi większych szkód. Rocket następnie nakazał uwolnić Quilla i Gamorę, gdy Drax wymierzył w nich Hadron Enforcer. Napięcie zostało rozwiązane, gdy Quill ogłosił, że wszystko jest w porządku i że tymczasowo rozwiązał ich konflikt z Ravagers.

Grupa, zjednoczona, przeglądała ostatnie wydarzenia i postanowiła, że to od nich zależy, żeby zapobiec by Ronan Oskarżyciel zniszczył Xandar za pomocą Kamienia Nieskończoności. Rocket wątpił, że im się to uda, zwłaszcza na wieść, że Quill miał tylko "część planu" jak zatrzymać Ronana. Jednak Rocket został przekonany do pomocy Quillowi, gdy ten namiętnie oświadczył, że życie daje im szansę zrobić coś więcej, niż do tej pory (i po wszystkich innych zgodził się dołączyć).

Grupa przedstawiła plan Ravagers. Ci kontaktowali się z Nova Corps i przekonali ich, aby im pomóc. Według planu Quill i Yondu Udonta mieli wejść na statek Ronana, Dark Aster, przez wyłom stworzony przez Rocketa i Quilla i zabić Ronana po wejściu do jego komnaty. Rocket próbował zdobyć cybernetyczne oko Niszczyciela jako "część planu", ale szybko zostało to zdementowane przez Quilla. Rocket następnie sprawdził swoją broń czy jest gotowa i przygotowana do walki.

Pierwszy punkt planu poszedł gładko, ale Yondu nie był w stanie wejść na Dark Aster z powodu uszkodzenia swojego statku, pozostawiając Quillowi, Gamorze, Draxowi i Grootowi walkę z Ronanem, podczas gdy Rocket wspomagał Korpus i Ravagers w zapobieganiu by Necrocraft atakowali Xandar. Ronan użył Kamienia przez dziurę w boku swego statku i zniszczył flotę Nova Corps, a następnie łatwo odepchnął Quilla i innych, kiedy dotarli do jego komnaty. W desperacji, Rocket wprowadził swój statek do nowego otworu w Dark Aster, co poważnie szkodziło zarówno jego statek, jak i Ronana, i przewrócił się nieprzytomny. Zarówno szkody spowodowane użytkowaniem przez Ronana Oskarżyciela Kamienia Nieskończoności, jak i katastrofy spowodowane przez Rocketa na Dark Aster spowodowało, że statek zaczął opadać na miasto. Widząc, co się stało, Groot, kosztem swojego życia, stworzył sferę gałęzi wokół swoich przyjaciół. Zdając sobie sprawę z tego, co robi jego przyjaciel, zrozpaczony Rocket błagał Groota do ponownego rozpatrzenia tego, jednak Groot delikatnie otarł łzę z oka swojego przyjaciela wcześniej mówiąc mu "We Are Groot" na chwilę, nim statek rozbił się na ziemi. Rocket i inni przeżyli, ale Groot zginął w katastrofie. Zdewastowany Rocket zdołał odzyskać gałązkę pochodzącą z Groota i narzekał, że kiedyś "nazywał go idiotą". Jednak Ronan oskarżyciel przeżył także katastrofę, a gdy wyszedł z wraku Rocket wpadł we wściekłość i zaatakował Ronana, ale zostało szybko odparty. Kiedy Quill rozpraszał Ronana przez śpiew i taniec, Rocket szybko naprawił Hadron Enforcer i wystrzelił w broń Ronana, niszcząc ją i uwalniając Kamień.

Quill szybko chwycił Kamień, w wyniku czego cała energia krążyła w jego ciele, powoli zabijając go. Gdy Quill powoli rozpadał się przez potęgę Kamienia, Gamora, Drax i Rocket połączyli ręce, aby wspólnie ponieść ten ciężar. Po pierwsze, wszyscy zaczęli rozpadać się, ale następnie proces się odwrócił i zregenerowali się skutecznie dzięki tej samej energii. Quill następnie otworzył dłoń, uwalniając część energii Kamienia, która uderzyła i zabiła Ronana. Gamora zamknęła artefakt w szczelnej kuli, uwalniając ich od tej śmiertelnej siły.

Później, Quill zrzekł się Kamienia na rzecz Yondu, choć w rzeczywistości, zamienił pojemniki. Rocket wtedy siedział samotnie na skale, ściskając kawałki Groota i łkając gorzko nad śmiercią swojego najlepszego przyjaciela. Drax zbliżył się do Rocketa i delikatnie pogłaskał go między uszami, zaskakując go i powodując u niego lekkie drgawki, bo był przyzwyczajony do tego, że zadaje się mu ból, ale ucieszył się. W następstwie, nowo utworzeni Strażnicy Galaktyki odkryli, że Quill nie był w pełni człowiekiem, a jego ojciec był członkiem starożytnego obcego gatunku, dając w ten sposób możliwe wyjaśnienie, dlaczego Quill zdołał przejąć kontrolę nad Kamieniem. Rocket umieścił kawałek Groota w doniczce, z którego Groot zaczynał się odradzać. Jego i innych wykreślono z rejestrów karnych, Rocket dołączył do Guardians po więcej przygód, choć ubolewał, że nie mógł już kraść. Quill i jego przyjaciele ruszyli przez galaktykę zwalczając niesprawiedliwość, chroniąc niewinnych i dając łupnia wszelkim bandziorom. W międzyczasie Groot wyrósł i całkowicie się zregenerował.

I wtedy ich statek znalazł się zbyt blisko eksplodującej atomówki, która zniszczyła armię Chitauri. Wywołało to silne zakłócenia w tej części galaktyki, tworząc tunel czasoprzestrzenny, który wessał Milano i „wypluł” statek niemalże na orbicie Ziemi, gdzie potem się on rozbił na terenie Instytutu Charlesa Xaviera.

Jak trafiłeś/aś na Ziemię? Poprzez tunel czasoprzestrzenny i przymusowe lądowanie.

Umiejętności/zdolności/sprzęt:
Umiejętności:
- Zwiększona inteligencja (Kora mózgowa Rocketa została genetycznie ulepszona co oznacza, że w przeciwieństwie do innych członków jego gatunku ma on zdolności poznawcze i intelektualne takie same lub nawet wyższe niż najbardziej wrażliwe gatunki w galaktyce. Może mówić i komunikować się z innymi gatunkami, jak również wykonywać bardzo skomplikowane zadania.)

- Zwiększona siła (Dzięki ulepszeniom, Rocket jest w stanie używać broni, które zostały zaprojektowane do używania przez normalnych rozmiarów humanoidy z łatwością.)

- Zwiększona wytrzymałość (Dzięki ulepszeniom Rocket jest w stanie przetrwać obrażenia, które normalnie byłyby wystarczające, aby zabić zwierzę jego wielkości. Został zaatakowany z dostateczną siłą by wybić go z powrotem na kilka metrów i doznał wtedy tylko minimalnych obrażeń.)

- Zwiększona Zręczność (Cała konstrukcja szkieletowa Rocketa jest cybernetyczna, co pozwala mu poruszać się jak człowiek i nadal być tak zwinnym jak szop.)

- Ulepszone zmysły (Rocket może zobaczyć, powąchać, usłyszeć i poczuć coś lepiej, niż człowiek. To potencjalnie pomaga mu wykryć zbliżających się wrogów.)

Zdolności:
- Rocket to strzelec wyborowy. Ma wielkie umiejętności w zakresie obsługi różnych broni w całej galaktyce, z preferencją wysokiej mocy broni. (Podczas lotu z Kyln, Rocket zniszczył wiele Dronów, z broni żołnierza Nova Corps.) Ma też doskonałą precyzję.

- Jest genialnym strategiem. Jest w stanie sformułować strategie zaawansowanej walki i ucieczki, nawet przy minimalnych zasobach i je zmienić w zależności od potrzeb sytuacji (Rocket wcześniej powiedział, że uciekł z 22 więzień. W Kyln, szybko opracował plan ucieczki korzystając wyłącznie ze źródeł zasilania i zespołu bezpieczeństwa).

- Jest ekspertem w dziedzinie manipulacji, modyfikacji i budowy urządzeń i zaawansowanych technologicznie broni. (Był w stanie zmodyfikować źródło zasilania i zespół zabezpieczeń, aby włamać się do wieży kontrolnej w Kyln, wyłączyć system bezpieczeństwa, odblokować drzwi i przejąć drony bezpieczeństwa. Używając złomu z Milano, zbudował kilka broni o dużej mocy, w tym Hadron Enforcer.)

- Jest też utalentowanym pilotem różnych statków kosmicznych. (Na Knowhere, zdjął kilka Necropods używając tylko wysokiej trwałości jego przemysłowego pojazdu *sprawdzić co to*. Podczas bitwy o Xandar, Rocket był odpowiedzialny za kierowanie atakiem Ravagers i Nova Corps na Dark Aster, niszcząc wiele Necropods w trakcie.) Rocket udowodnił również, że jest zdolny do pilotowania improwizowanych pojazdów (jak na przykład wieża bezpieczeństwa Kyln).

- Rocket jest wielojęzyczny. Jest w stanie zrozumieć, co Groot mówi, choć inni (w tym "implant tłumaczący" Star Lorda) słyszą tylko "Jestem Groot". Możliwe jest, że w rzeczywistości nie jest to specjalną zdolnością, a jedynie skutek tego, jak długo/dobrze oni się znają.

Sprzęt:
Jako specjalista od uzbrojenia, Rocket preferuje korzystanie z wielu różnych broni wysokiej technologii w celu wypełnienia swojej misji jako najemnik.

- Jonowa Armata (ulubiona broń Rocketa, dopóki nie został zmuszony sprzedać go w The Hub w celu szybkiego zarobienia pieniędzy). klik

- Działo laserowe - nowa broń Rocketa, opisana jako "najbardziej soczyste killware w historii", znaleziona przez niego w skrzyni ze skonfiskowaną bronią w stacji celnej na The Hub. klik

- Granat gazowy - małe urządzenie, które emituje gazy usypiający.

- Hadron Enforcer - Duże działko spalinowe wykorzystywane do celów rozbiórki. klik

Rodzina: nieznana

Wybrana ranga:Guardian

Na avatarze jest: Rocket Raccoon

Let's face it, this is not the worst thing you've caught me doing.
 
 

Scarlet Witch 

No more...
Imię i nazwisko: Wanda Maximoff
Pseudonim: Scarlet Witch
Data urodzenia/Wiek: 1 grudzień 1987/26 lata
Zdolności: - manipulacja prawdopodobieństwem, tworzenie pól siłowych, teleportacja ludzi i przedmiotów, zdolność latania
GXRA 2015
GXRA 2017
GXRA 2020
Dołączyła: 21 Sty 2014
Posty: 1365
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016 15:43   

Uzupełnij profil, dopisz się do grupy (link pod logo) oraz załóż tematy w Kontaktach oraz w Komunikacji.

Strój na gale

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Jeden

X-Men RPG jest chronione prawami autorskimi - te dotyczące materiału źródłowego należą do Marvela, zaś reszta przynależy do graczy i Administracji forum.
Zabrania się kopiowania i modyfikowania jakiejkolwiek jego części bez zgody Administracji i użytkowników.
Forum jest przystosowane do przeglądarek Firefox, SeaMonkey, Opera, Comodo Dragon. Część emotikon dzięki CookiemagiK. Kod wysuwanego panelu by Luxter.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by XR TEAM for X-MEN RPG FORUM © 2007-2018