{Mapa forum}Mapa forum  FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
Star-Lord
Autor Wiadomość

Star-Lord 

I'm half-Terran
Imię i nazwisko: Peter Jason Quill
Pseudonim: Star-Lord
Data urodzenia/Wiek: 4.02.1980 || 34 lata
Zdolności: walka, strzelanie, pilotaż, kradzieże || zwiększona wytrzymałość
Znaki szczególne: kilkudniowy zarost, czarujący uśmiech, zawsze ma przy sobie walkmana
Urazy: rana na lewym boku
Dołączył: 23 Sty 2016
Posty: 123
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016 15:39   Star-Lord

Imię i nazwisko: Peter Jason Quill

Pseudonim: Star-Lord

Data urodzenia/Wiek: 4.02.1980 || 32 lata

Pochodzenie: Missouri, USA, Ziemia


Wygląd: Peter jest wysokim, umięśnionym mężczyzną. Ma 188 cm wzrostu i waży około 80kg. Posiada zielone oczy i jasnobrązowe włosy średniej długości, które lekko się kręcą i rzadko są porządnie uczesane. Zwykle wyglądają jakby Quill dopiero co wstał z łóżka po namiętnych igraszkach. Nosi buty rozmiar 46 (US 13). Na jego twarzy zawsze jest kilkudniowy zarost. Ma regularne rysy twarzy, męski podbródek i ładnie zarysowane usta, które kobiety uwielbiają całować i na których często pojawia się zawadiacki uśmiech. Peter może się pochwalić bardzo ładną muskulaturą, zwieńczoną sześciopakiem na brzuchu. Lubi skórzane stroje i wojskowe buty. Nosi skórzane płaszcze lub kurtki wraz z pasującą do nich kolorystycznie pojemną torbą na ramię. Jest fanem koszulek z długim rękawem. Jego ulubionym kolorem jest ciemnoczerwony oraz barwy jego ukochanego statku.

Charakter: Był spokojnym dzieckiem wychowywanym przez samotną matkę, która zmarła gdy Peter miał osiem lat. Potem został porwany na zlecenie swojego ojca przez Yondu i życie Quilla diametralnie się zmieniło. Lider Ravegersów nie odstawił chłopca jego ojcu, a sam zajął się jego wychowaniem na złodziejskiego mistrza, pokazując mu jak przetrwać w kosmosie. Peter z natury jest optymistą, co nie przeszkadza mu być sarkastycznym. Znany jest z tego, że zawsze szuka tej jasnej, dobrej strony wszystkiego.

Jeśli nie widzi możliwości by się wywinąć swoją czarującą osobowością z kłopotów dopiero wtedy ucieka się do przemocy, a i to jedynie gdy wie, że zdoła wygrać lub uciec. Jest również świadomy swoich słabych stron i potencjalnych zagrożeń, więc (zazwyczaj) nie działa impulsywnie, gdy w grę wchodzi bezpośrednia walka.

Lubi się też popisywać i ma całkiem spore ego. Jest również niezłym playboyem, zostawiając za sobą dziesiątki kobiet ze złamanym sercem.

Kiedy przychodzi do jego walkmana, to jest w stanie zaryzykować wszystko by go odzyskać. Potrafi być też bardzo bohaterski, o czym świadczy to, że niemalże poświęcił własne życie, by ocalić Gamorę od śmierci w kosmicznej próżni. Quill to bohater charyzmatyczny, posiadający cechy prawdziwego przywódcy, dzięki czemu potrafił stworzyć z kilku wyjętych spod prawa ludzi prawdziwą drużynę superbohaterów.

Peter potrafi z przysłowiowego kapelusza wyjść z (często) nieortodoksyjnymi i kreatywnymi sposobami na wyjście z trudnej sytuacji, jak na przykład rozproszenie Ronana nieoczekiwanym zaproszeniem do wspólnego tańca i popisywanie się przed wrogiem ruchami i umiejętnościami wokalnymi, aby dać Rocketowi i Draxowi czas na naprawę Enforcera, który zniszczył młot Ronana i uwolnił Infinity Stone.

Ponieważ został wychowany przez obcych, prawdopodobnie nie został nauczony tego jak ludzie mogą być słabi w porównaniu do innych ras w kosmosie i dlatego nie spodziewał się, że ze strony ojca nie jest Ziemianinem, a tym samym, że jego siła i odporność są normalne dla przedstawiciela jego rasy.

Quill ma dziwne poczucie humoru, które nie zawsze jest rozumiane przez innych. Nie jest nieśmiały i porusza problemy dla innych z pewnością wstydliwe czy niewygodne. Jest wygadany, nawet aż do przesady. Lojalny aż do bólu wobec rodziny i przyjaciół, gotów się dla nich poświęcić w każdej chwili. Choć wydaje się beztroskim hulaką, to jest odpowiedzialny. Będąc samozwańczym przywódcą Guardians of the Galaxy bierze pod uwagę zdanie pozostałych członków drużyny. Nie potrafi stać obojętnie wobec perspektywy zniszczenia planety, zniewolenia czy zabicia niewinnych osób czy innej niesprawiedliwości. Jest dobrym, choć nieco zwariowanym liderem.

Życie uczuciowe Quilla do tej pory przypominało skakanie z kwiatka na kwiatek, co przychodziło mu bardzo łatwo, bo kobiety niezależnie od rasy lgnęły i nadal lgną do niego niczym pszczoły do miodu. Jednakże po spotkaniu Gamory coś się w nim zmieniło. Na razie nie wiadomo czy to coś prawdziwego i stałego czy też jest to po prostu wyzwanie jakie Gam stanowi dla każdego mężczyzny.

Historia: Quill urodził się na ziemi jako syn Meredith Quill i nieznanego mu ojca, którego nigdy nie poznał. Kiedy miał osiem lat jego matka zachorowała na raka i niedługo potem zmarła w szpitalu, przed śmiercią dając synowi paczuszkę z kasetą, na której nagrała drugą część Awesome Mix. Załamany śmiercią ukochanej mamy, Peter wybiegł przed szpital, a stamtąd został zabrany przez statek Yondu, który miał go odszukać na zlecenie ojca Quilla. Niestety „piękny aniołek” nawalił i postanowił wychować sobie Petera na swojego protegowanego. I tak mały chłopczyk wyrósł na galaktycznego złodzieja i rozrabiakę.

Przy jednym ze zleceń postanowił ubiec Yondu i samemu opchnąć dziwną kulę znalezioną na planecie Morag. Niestety tym samym nadepnął na odcisk Ronanowi, zaciekłemu wrogowi Xandaru, który pragnął zniszczyć z pomocą Thanosa, który to zażądał owej tajemniczej sfery jako formy zapłaty. Po nieudanej próbie sprzedaży, Peter spotkał Gamorę, która została wysłana przez Ronana do odzyskania kuli. Zakończyło się to tym, że Gamora i Quill trafili w towarzystwie łowcy nagród Rocketa i jego pomocnika Groota w jednym z najcięższych więzień w galaktyce. Po brawurowej ucieczce i próbie sprzedaży kuli Kolekcjonerowi, u którego dowiedzieli się, że zawiera ona w sobie jeden z Infinity Stone, postanowi ją oddać na przechowanie Novie Prime. Ronan nie przestał ich ścigać i w efekcie Quill i jego towarzysze musieli wraz z Ravegersami stanąć do walki z Ronanem i jego armią by ocalić Xandar.

Po zwycięskiej bitwie, Peter dowiedział się prawdy o tym, że jest jedynie w połowie Terraninem, kula z kamieniem została zabezpieczona, a Nova Prime wyczyściła im wszystkim kartoteki, pozwalając by zaczęli swoją przygodę jako Strażnicy Galaktyki z czystymi kartami.

Quill i jego przyjaciele ruszyli przez galaktykę zwalczając niesprawiedliwość, chroniąc niewinnych i dając łupnia wszelkim bandziorom. W międzyczasie Groot wyrósł i całkowicie się zregenerował.

I wtedy ich statek znalazł się zbyt blisko ekspodującej atomówki, która zniszczyła armię Chitauri. Wywołało to silne zakłócenia w tej części galaktyki, tworząc tunel czasoprzestrzenny, który wessał Milano i „wypluł” statek niemalże na orbicie Ziemi, gdzie potem się on rozbił na terenie Instytutu Charlesa Xaviera.

Jak trafiłeś/aś na Ziemię? Był wielki wybuch i w „poszyciu” kosmicznym zrobiła się dziura. Jego statek Milano w nią wpadł i wypadł zbyt blisko Ziemi przez co rozbił się u Charlesa Xaviera w ogródku.


Umiejętności/zdolności/sprzęt:
 • Zwiększona wytrzymałość – Dzięki genom ojca Peter jest w stanie wytrzymać naprawdę dużo jak na przykład energię Infinity Stone, ekspozycję na niektóre niebezpieczne substancję, czy też pozostanie w próżni bez swojego hełmu. Jeśli jednak byłby w próżni kosmicznej dłużej niż kilka minut lub też siła uderzenia przewyższała jego nawet zwiększoną wytrzymałość to może umrzeć.

 • Doświadczony wojownik – Jest ekspertem we walce wręcz. Używa swoich blasterów do pozbawiania przeciwników przytomności, uderzając ich mocno w głowę lub ogłuszając ich z nich. Godny przeciwnik dla Gamory.
 • Doświadczony złodziej – Wychowany przez Ravagersów, Quill wytrenował do mistrzostwa sztukę kradzieży i wykrętów.
 • Doświadczony strzelec – Jest bardzo dobrze wyszkolony w używaniu różnych rodzajów brani z całej galaktyki, ale preferuje swoje Quad Blasters, którymi posługuje się wręcz instynktownie.
 • Mistrz pilotażu – Jest genialnym pilotem, czego dowodzi jego ucieczka przez Korathem i jego ludźmi z planety Morag.


Wyposażenie:
 • Quad Blasters – Quill nosi przy sobie dwie sztuki tej broni w formie broni ręcznej, czy jak by to Ziemianie określili – pistoletów. Strzela ognistymi i świetlnymi pociskami. Każda sztuka posiada dwie lufy. Pociski z górnej są zabójcze i trafiają ofiary z taką siłą, że te odlatują do tyłu. Z dolnej wydobywają się elektryczne promienie, które porażają cel i obezwładniają go.
 • Elektryczne bole – Wysoce technicznie zaawansowana wersja antycznej broni rzucanej, która składa się z ciężarków oraz łączącego ich laserowego przewodu. Zaprojektowana by łapać cel poprzez związanie nóg.


Przedmioty:
 • Hełm – Posiada wyświetlacz jak w zbroi Starka oraz wewnętrzny system komunikacji. Pozwala tez na oddychanie w próżni. Włącznik oraz „spakowane” urządzenie znajduje się z prawym uchem Star-Lorda.
 • Silniczki odrzutowe doczepiane do butów – Mogą się obracać w każdym kierunku. Może się wznosić na nieduże odległości, przelatywać nad rozpadlinami oraz przemieszczać w próżni kosmicznej.
 • Translator – Wszczepiony w kark chip umożliwia Peterowi rozumienie wielu różnych języków niemal każdego gatunku we wszechświecie.
 • Uniform – Specjalny uniform, który chroni go przed efektami przebywania w próżni, jak temperaturą zera absolutnego.
 • Kula plazmowa – Wyglądająca na szklaną sfera, której używa do oświetlania ciemnych miejsc. Zapala się po potrząśnięciu. Bardzo niebezpieczna po stłuczeniu. Może złapać w sidła i zdezintegrować żywe organizmy w chmurze uwolnionej plazmy, która jednak szybko znika.
 • Skaner holograficzny – Urządzenie to ma zasięg niemalże boiska futbolowego i wyświetla co było tam wcześniej, nawet poruszających się ludzi. Podświetla na czerwono miejsca, gdzie mogą się znajdować pewne przedmioty.
 • Mina grawitacyjna – Urządzenie wytwarza ogromne pole grawitacyjne, działając na konkretne przedmioty i przemieszczają je w swoją stronę. Może wytwarzać grawitację równą grawitacji planety i przyciągać do siebie przedmioty jakby były na orbicie planety. Jeśli nie jest zaprogramowane na konkretne przedmioty, przyciąga z wielką prędkością do siebie wszystko w promieniu jednej stopy (ok. 30.5cm).


Przedmioty z Ziemi:
 • Walkman Sony TPS-L2 ze słuchawkami – Quill jest bardzo zaborczy jeśli idzie o jego walkmana. Dostał go od matki wraz z dwoma kasetami zawierającymi mix piosenek z lat 60tych, 70tych i 80tych.
 • Karty kolekcjonerskie z serialu ALF oraz kraty Garbage Pail Kids.
 • Różnego rodzaju najlejki.


Rodzina:
 • Ojciec – nieznanej tożsamości, nie jest Ziemianinem, żyje.
 • Matka – Meredith Quill, zmarła na raka w 1988 roku.
 • Dziadek – nieznanej tożsamości, status nieznany.
 • Babcia – nieznanej tożsamości, status nieznany.
 • Brat matki – nieznanej tożsamości, status nieznany.


Inne:
 • Ma wszczepiony translator, który pozwala mu się porozumiewać w większości języków w galaktyce.
 • Swego czasu lubił się przechwalać swoimi podbojami.
 • Potrafi zapomnieć, że ma kogoś na pokładzie statku, kiedy ma ważniejsze sprawy do ogarnięcia.


Wybrana ranga: Guardian

Na avatarze jest: Chris Pratt

Let's face it, this is not the worst thing you've caught me doing.
 
 

Scarlet Witch 

No more...
Imię i nazwisko: Wanda Maximoff
Pseudonim: Scarlet Witch
Data urodzenia/Wiek: 1 grudzień 1987/26 lata
Zdolności: - manipulacja prawdopodobieństwem, tworzenie pól siłowych, teleportacja ludzi i przedmiotów, zdolność latania
GXRA 2015
GXRA 2017
GXRA 2020
Dołączyła: 21 Sty 2014
Posty: 1366
Wysłany: Sob 23 Sty, 2016 15:43   

Uzupełnij profil, dopisz się do grupy (link pod logo) oraz załóż tematy w Kontaktach oraz w Komunikacji.

Hey you~

Strój na gale

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Jeden

X-Men RPG jest chronione prawami autorskimi - te dotyczące materiału źródłowego należą do Marvela, zaś reszta przynależy do graczy i Administracji forum.
Zabrania się kopiowania i modyfikowania jakiejkolwiek jego części bez zgody Administracji i użytkowników.
Forum jest przystosowane do przeglądarek Firefox, SeaMonkey, Opera, Comodo Dragon. Część emotikon dzięki CookiemagiK. Kod wysuwanego panelu by Luxter.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by XR TEAM for X-MEN RPG FORUM © 2007-2020